Slzy Roberta De Nira

Nemám rád řeči o tom, že chlapi nepláčou. Nemám rád ani řeči o tom, že když muž brečí, je baba. Chlapi pláčou a baby nejsou. Pokud by to bylo jinak, dnešní pohřeb zesnulého kolegy Vladimíra Vlasáka by byl plný zženštělin.
O oprávněnosti mého tvrzení mě přesvědčil i herec Robert De Niro. Rozplakal se v přímém přenosu v pořadu Katie, když hovořil o novém filmu Terapie láskou, ve kterém hraje otce hlavní postavy. A nebyl to nejspíš pouze pláč pro pláč.
Ve filmu režiséra Davida O. Russela trpí hlavní hrdina psychickou bipolární poruchou, stejně jako syn režiséra. Když se na to moderátorka De Nira zeptala, řekl zlomeným hlasem: „Vím přesně, o co jde…“ a potom neudržel slzy.
Připouštím, že v Americe se okamžitě objevily spekulace o tom, že jeho pláč byl marketingový tah, který měl diváky dostat do kina. Těžko to rozluštím z Prahy nebo Broumova, nicméně si dokážu představit, že člověk při vzpomínce na utrpení nějakou tu slzu leckdy utrousí.
Film Terapie láskou vypráví o Patu Solatanovi (hraje ho Bradley Cooper), který se po osmi měsících terapie na psychiatrii vrací domů, aby začal žít nově, s pozitivním myšlením. Do českých kin vstoupí 28. února.

http://www.youtube.com/watch?v=MJ261XiNOJEPřidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)