Březnové podoteky: Bezdomek v audině, extra nabídka a vtip

Bezdomovec, který před mým domem prožil letošní zimu v odstaveném voze audi a nikdy neměl pocit, že by si měl jakkoliv na únorové mrazivo stěžovat, demonstroval ještě v neděli večer svou radost z na jaro se měnícího počasí tím, že kolem vozu pobíhal v tílku a spodcích a jásavě vykřikoval hesla namířená proti establišmentu. Ten se zřejmě naštval a zařídil návrat zimy, takže dnes ráno bezdomovec klepal kosu v autě a klel. Samozřejmě proti establišmentu.

Společnost, přes kterou dělám své internetové stránky, opět selhala. Její služba „statistiky“ padla už na konci minulého týdne, a tak jsem problém reklamoval. Majitelka mi napsala, že je to sice mrzí, ale jestli budu chtít, můžu si napříště připlatit a „statistiky“ fungovat budou. Na můj dotaz, jestli to není nefér, když statistky fungují i když zaplatím roční sumu, mi odpověděla, že by tuto službu vyňali ze stávající a nabídli by mi ji sólo. Bravo. Jen teď čekám na odpověď na dotaz, kolik mi zaplatí, když jim to zase přestane fungovat.

A tenhle znáte? Vyprávěl mi ho Arnold. Přijde Ježíšek do Jedličkova ústavu a říká dětem: „Ták, děti, kdo z vás mi poví nějakou pěknou pohádku, tak ode mě dostane dárek.“ První dítě se dalo do vyprávění: „Ehuhuja prrrwhrum ehhuuhuhu, echt…“ Ježíšek se zamračí a říká: „A kdo bude dělat píčoviny, toho vyhodím ven.“Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)