Technika, který zveřejnil video se Zemanovým „popelníčkem“, televize vyhodila

Česká televize, veřejnoprávní médium, od kterého se očekává objektivita, ztrácí zábrany. Přesněji řečeno její vedení, a ještě přesněji její ředitel, Novou protřelý Petr Dvořák. Mnoho bude zřejmě pravdy na slovech o tom, že v instituci buduje kult své osobnosti a aby bylo zřejmé, že osobností je, udělá občas nějakou habaďůru.
On se ale choval jako slaboch v okamžiku, kdy se 26. ledna vpotácel do objektu televize zřejmě slávou opilý budoucí prezident Miloš Zeman, škobrtl na schodech, málem si namlátil, a když pak něco dožvatlal a dosedl do křesla, zeptal se devotního Dvořáka, kde že má popelníček.
Mám přitom dojem, že je-li v budově České televize zakázáno kouřit, neměl by tam hulit ani Zeman, i kdyby byl třeba prezidentem Mali.
Video s touto příhodou se dostalo ven, a ejhle, přišla pomsta.
Technik České televize, který měl na internet umístit nesestřihané video se Zemanovým a Dvořákovým extempore, dostal od vedení televize výpověď. Aby to bylo ještě absurdnější, vedení odborové organizace má za to, že byl vyhozen ten nepravý „viník“ a navíc byl prý donucen k podepsání výpovědi pod nátlakem.
Národ, který si kohosi zvolil do čela, by měl vědět, koho si zvolil. Jiný by si pak neměl léčit mindrák na tom, že člověka, který světu sdělil pravdu (neměla by to tak televize dělat?), prostě vyhodí.
Ouvej!

Pro připomenutí:Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)