Zákazy Mumford & Sons

Jedna poznámka z mé profese! Občas se stane, že si některá kapela vymyslí pitomost, kterou pak obtěžuje novináře. Management Slashe novinářům například zpravidla klade na srdce, aby se kytaristy neptali na Axla, případně na rozpad Guns N’Roses.
Jasně, vždycky nakonec zjistíte, že je to bublina, která splaskne ve chvíli, kdy se za managementem zavřou dveře šatny a novinář s umělcem osiří. Potom se často mluví o ledasčems. Jenomže si to prostě předtím musíte poslechnout.
K partě prudičů se nyní přidal i management britské skupiny Mumford & Sons, která dnes (6. 3.) večer vystoupí v pražské Lucerně. V únoru získala Grammy za album roku, což je ocenění veskrze prestižní. Zdá se, že si to tahle parta uvědomuje.
V Praze sice slíbila rozhovory, ale současně poslala novinářům vzkaz, co všechno nesmějí.
Od managementu tedy přišel zákaz focení při rozhovoru. Budiž, muzikanti nebudou mít ještě vyfénované vlasy. Kromě toho bylo zapovězeno ptáti se ostatních členů kapely na frontmana Marcuse Mumforda, ptát se na jeho manželství a také se novináři nesměli ptát na „slávu“ kapely.
Marně si lámu palici, kdo že to ten Marcus Mumford je a koho si vlastně vzal.Komentáře [ 1 ]

  • nada n. napsal:

    No to je opravdu směšné, ale jako řadový divák jsem si koncert užila, country s rockovým nábojem se mi velmi pěkně poslouchalo a dle mého názoru byla atmosféra v Lucerně dobrá..

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)