Ozzy přiznal, že v tom zase jel

Zdálo se, že vše je v naprostém pořádku a vše frčí tak, jak má. Byť se tu a tam objevily v zahraničních médiích informace o tom, že Ozzy Osbourne a jeho žena Sharon už nejsou ty dvě hrdličky, jako bývali kdysi, patrné bylo, že Ozzy a jeho kapela Black Sabbath makají, což měl být důkaz toho, že je v pohodě. Když ostatně loni nemohl kytarista Tony Iommi kvůli rakovině na turné, Ozzy to vzal za něj a například do Prahy přijel 6. června ve skvělé formě.
Vše ale bylo jinak. Ozzy totiž včera přiznal, že na delší dobu opět propadl drogám a alkoholu. Prozradil to na svém Facebooku. Uvedl, že během období, které trvalo asi osmnáct měsíců do začátku letošního března, nehezky ubližoval blízkým.
„Během posledního roku a půl jsem pil a bral drogy. Bylo to pro mě velmi temné období a choval jsem se hrozně k lidem, které mám nejraději – ke své rodině. S radostí ale oznamuji, že jsem už čtyřiačtyřicet dnů střízlivý,“ napsal.
Vyjádřil se i ke zvěstem o tom, že jeho manželství se Sharon je ohroženo. Dvojice totiž momentálně nebydlí společně. „Abych uvedl věci na pravou míru, Sharon a já se nerozvádíme. Jen se snažím být lepším člověkem. Rád bych se omluvil Sharon, své rodině, přátelům, kolegům z kapely a fanouškům za své šílené chování během tohoto období,“ vysvětlil.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)