Richie Sambora zřejmě s Bon Jovi do Prahy nepřijede

Americká skupina Bon Jovi, která se představí 24. června v Praze na Slavii, řeší zřejmě osobní problémy. Ukazuje se, že by mohly být za nedávným odchodem kytaristy Richieho Sambory ze sestavy. Z české perspektivy se to špatně hodnotí, informace jsou jen kusé a pouze oficiální. Zdá se mi ale, že Sambora do Prahy nepřijede.
„Je pro mě čím dál tím těžší sedět a nemluvit o tom. A to proto, že mohu komentovat jenom slovy vysvětlení, že se to stalo z osobních důvodů,“ řekl nyní zpěvák Jon Bon Jovi s dodatkem, že nemůže o celé věci hovořit.
Tyto věty naštvaly Samboru, který přispěchal s prohlášením. „V mém životě nejsou žádné problémy. Miluju své fanoušky a mám špatné svědomí z toho, co se stalo,“ sdělil listu Daily Mail. „Myslím si, že Jon chce zjistit, jestli se mu samotnému povede dostat na koncerty dost lidí. Kvůli jeho chování je pro mě čím dál tím těžší vrátit se do kapely. Měl by o mně přestat mluvit v rozhovorech. Cítím se skvěle a pracuju na oblecích své firmy Nikki Rich. To jsou mé osobní věci.“
Ostře také popřel, že důvodem odchodu z kapely jsou jeho potíže s alkoholem.Komentáře [ 2 ]

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)