Totální prohra, ale opravdu totální

Když jsem se v pondělí poněkud rozohnil nad tím, jak moderátor Leoš Mareš převzal iniciativu nad tiskovou konferencí skupiny Lucie v turné v roce 2014 a jak z ní udělal vlastní show před zraky médií, netušil jsem, že největší potupa mě teprve čeká.
Napsal jsem článek na blog a pustil celou věc z hlavy. Na internetu si ale tento příspěvek žil vlastním životem, což se ukázalo druhý den ráno.
Jestliže totiž obvyklá návštěvnost těchto stránek denně nepřesáhne 150 lidí a spíše se točí kolem počtu 130, tentokrát bylo číslo ztělesňující průměr hanebně pokořeno. Nikoli dvojnásobkem či trojnásobkem. Návštěvnost stránek po vložení příspěvku o aktivitě Leoše Mareše byla ten den, tedy v pondělí 27. května, naprosto neuvěřitelných 5090 lidí.
A to je totální prohra.
Můžete si totiž mnohdy myslet, že jste napsali skvělý článek, ale on zaujme pár desítek lidí a nedá se nic dělat. Kolikrát jsem měl pocit, že jsem na tento blog napsal mimořádně vtipný a trefný příspěvek, a ono se nic nestalo. No, a pak lynčujete šlendrián, a on přitáhne na vaše stránky tolik lidí, že vám je to málem zbourá. A vy byste přitom rádi psali ty trefné, vtipné a jazykově bohaté věci, o které vám opravdu jde.
Ale nic. Neuklidňujte mě, je mi fajn. Bavím se teď třeba tím, že je skoro červen a u nás v baráku se pořád topí.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)