Liam Gallagher se směje Kanye Westovi, že vrazil hlavou do značky

Liam Gallagher, jenž na začátku června vydal se svou partou Beady Eye nové album BE, pokračuje v jeho propagaci pomocí verbálního napadání kolegů v branži. Tentokrát si vzal na paškál Američana Kanyeho Westa, který ve čtvrtek vydá nové album. Gallagherovi se nelíbí, že se deska jmenuje Yeezus, což je název, který vznikl spojením Westovy přezdívky Yeezy a slova Jesus (Ježíš).
V rozhovoru pro magazín GQ se Gallagher bavil nedávným Westovým incidentem, když kvůli pronásledování fotografy narazil hlavou do dopravní značky. „Viděli jste, jak se praštil do hlavy? Vycházel z posilovny s tou svou kočkou a byli tam týpci, kteří si ho fotili. V tuto chvíli musíte dát hlavu nahoru a jít dál. On ale začal panikařit, utíkat a napálil palicí rovnou do značky. Ozval se úder a potom začal ty týpky žádat, aby ho nefotili,“ popsal Gallagher video, které je připojeno.
Následně dal Gallagher tuto „nepříjemnost“ do souvislosti s názvem Westova alba. Pronesl také jednu ze svých nejvtipnějších hlášek, když řekl: „Je to podělanej idiot. Ježíše nikdy neuvidíte raštit se palicí do značky.“Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)