Lou Reed umíral. Spasila ho transplantace

Americký hudebník Lou Reed umíral. Život mu zachránila transplantace jater. Prozradila to jeho manželka Laurie Anderson v rozhovoru pro sobotní vydání britského listu The Times. „Bylo to zlé. Umíral,“ konstatovala.
Řekla, že k operaci, která jednasedmdesátiletému Reedovi vrátila život, došlo před několika týdny v Cleveland Clinic v Ohiu. „Nemá ještě dost sil, ale snaží se cvičit tai chi a vrátit se zase ke své práci,“ pravila.
K vyhlídkám na uzdravení podotkla: „Nevím, jestli se někdy vyléčí úplně, ale myslím si, že za pár měsíců už by mohl fungovat normálně. Jsem šťastná. Lou dostal nový život.“
Laurie Anderson také hezky hovořila o klinice v Clevelandu. „Je tam jedno z nejlepších transplantačních oddělení ve Spojených státech. O stavu nemocnic v New Yorku se raději nebudu vyjadřovat,“ řekla s ohledem na to, že spolu s Reedem v New Yorku žijí.
Informace o zdravotním stavu Lou Reeda vysvětlily odvolání několika jeho koncertů naplánovaných na duben letošního roku. Management ani Reed tehdy příčiny zrušení akcí neuvedli.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)