Krutý osud Ivety B. aneb Když na tebe svítí Rychtář, Macura i Martucci

Těžko říct, jak příběh zpěvačky Ivety B., tedy Ivety Bartošové přáteli a milenci přezdívané Džambulka, skončí. Již nyní lze ale konstatovat, že nebýt jí a jejího zpackaného života, bulvární média by nezářila tak, jak září s ní. Například ve dnech minulých, kdy se Džambulka z naprosto nepochopitelných důvodů dostala do Itálie, kde prý dokonce byla vězněná. Takový příběh nevymyslíte…
Přitom to začalo nevinně. Pravděpodobně vožralá Iveta B. jako obvykle venčila v blízkosti svého domu lahve s chlastem a v duchu si opakovala text nové písničky Facka před lokem. Z křoví se znenadání a nemaskovaný vynořil její obdivovatel Zdeněk Macura a nabídl jí, aby s ním odjela pryč. Iveta B. si jej v alkoholovém oparu zřejmě s někým spletla, pravděpodobně se svým subdodavatelem lihovin. Samou radostí si na zádech udělala mokrý flek a následovala ho do vozu, kde si chtěla převzít dalších padesát litrů rumu.
Přítomnost bulvárních fotografů jí nevadila, bere je jako své druhé já. Namísto předání zboží ale s Macurou narychlo pořídili několik rozesmátých fotek pro sociální sítě a odjeli do Itálie.
Když se Josef Rychtář, Džambulčin mediální milenec, vrátil domů a svou lásku nenašel ani v botníku, zalarmoval policii a média. Bez nich ostatně neudělá ani ránu. Policie chvíli počkala, jestli Džambulka odněkud nevyleze, ale když prohledala všechny její oblíbené skrýše, ochotně vyhlásila celostátní pátrání.
Macura mezitím v Itálii zjistil, že Ivetu B. je levnější krmit a šatit, než napájet. a jeho láska pominula. Navlékl jí tedy alespoň naruby kaťky, odnesl na pláž do písku a pořídil několik snímků, ze kterých je evidentní, že je Džambulka mimo jakoukoliv hru. Pak ji sroloval do auta a odvezl k jejímu bývalému milenci Martuccimu, kterému se ji pokusil prodat na náhradní díly. Martucci odvětil, že náhradních dílů má dost, ale že si Džambulku nechá na hraní pro svou šílenou matku.
Ta pak Ivetu B. v rodinné pevnosti trýznila samotou a abstinencí, jen jí uniklo, že její oběť docela klidně telefonuje Rychtářovi a škemrá, aby ji odvezl domů, že už bude hodná.
Do hry v mezičase vstoupil i Džambulčin syn Artík, který usoudil, že jestli se máma vrátí, měla už opravdu nastoupit na protialkoholní léčení, protože je fakt v prdeli. Tou prdelí zřejmě nemyslel Itálii.
Rychtář zase obvolal bulvární novináře a řekl jim, že si jede pro Džambulku do Itálie, ať jedou s ním, protože se sám bojí. Najít ji pak nebylo těžké, ale aby to bylo dramatičtější, za benzin od sponzora projel Itálii dolů, nahoru a zpět, aby si redaktoři a fotografové bulváru prázdninovou cestu užili. Pak si teprve vyzvedl Džambulku, která se s radostí před objektivy, kamerami a pery novinářů rozplakala. Poděkovali paní Martucciové za milé přijetí a odjeli se ještě vycachtat do moře.
Macura mezitím vysvětlil bulváru, že Iveta během cesty vypila všechno, co teklo, a tak když si spočítal, kolik ho ten výlet vyjde, musel se jí zbavit. Zároveň to zřejmě znamená, že o Džambulku ztratil zájem, a tak bude na Rychtářovi, jak se o ni bude starat.
A teď to nejzásadnější!!! Kdyby někdo z těch tří, tedy Martucci, Macura a Rychtář, měl Džambulku opravdu rád, tak ji schová před bulvárem a bude makat na tom, aby se dala dohromady a třeba se vrátila ke zpívání. Čistá a silná.
Takhle to působí dojmem, že všichni tři jsou herci, kteří se perou o hlavní roli po boku pohaslé hvězdy podělané země. Jsem přesvědčen, že takhle to v lásce není.
Džambulce přeju, aby k sobě jednou našla chlapa, který bude opravdu chlap. Teď je to všechno bohužel jenom na ní.Komentáře [ 1 ]

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)