U nás doma: mezi notoriky, lháři a hajzly

Pohled na dění v České republice připomíná chaos, v lepším případě rejdy notoriků, lhářů a hajzlů, kteří nemají, nikdy neměli a nikdy mít nebude ani špetku odpovědnosti, zato mají mocenské ambice a lhostejno, zda jim jde o to být vepsán do učebnic dějepisů, prachy, chlast nebo jenom o to, aby před nimi ostatní křivili páteř. Už si toho všimla i zahraniční média.
Přirozené by bylo chtít po nedávném pádu vlády v zemi nastolit pořádek. Banda šíbrů a kurev, kteří jsou u nás u moci (tedy na první pohled), o to však samozřejmě nestojí. V době pořádku by totiž mohly pohasnout jejich ambice. A jak je známo z dějin, je třeba udržovat chaos, jinak se nenapakujtete.
Mimochodem, moc se mi nechce jezdit do zahraničí. Představa, že si tamní obyvatelé zjistí, že jsem Čech a budou si na mě potají prstíkem ukazovat a posmívat se mi za zemi, ze které jsem přišel, mě kapku děsí. Jsem prostě citlivej kluk.
O to víc mě hněte to, co se v České republice, donedávna těžce zkoušené obhroublým vidlákem Topolánkem a jeho vládou typických tupců, děje. Bývalý premiér Nečas, lidem přezdívaný Stará svině II, si najal svoji Novou starou Nagyovou, aby prostřednictvím kontrarozvědky sledovala jeho Starou starou. Primitivovi vůbec nedošlo, že to není košer. Proč také, vždyť ten, kdo vymyslel jeho přezdívku Pan Čistý, musel být nějakým jeho pohůnkem bolestivě mučen a trýzněn. Každý přece ví, že Stará svině II. u toho byla od poloviny devadesátých let, a přestože se vždycky tvářila jako nuzný jouda, o všem musela vědět a nikdy nic neudělala. Pro ODS samozřejmě ideální kandidát na předsedu i premiéra.
Stará svině II, tedy Nečas (jak trefně vlastním jménem pojmenoval období svého premiérování, že?) dokonce v době, kdy policie zatkla Nagyovou, tedy jeho Novou starou, veřejně tvrdil, že nic neudělala, a on už vůbec ne – jako vždycky. V pondělním rozhovoru pro časopis Týden ale přiznal, že oba věděli, že dělají něco nedobrého. Přiznal tedy i to, že v době zatknutí Nové staré lidu lhal. V naší zemi mu to ale v klidu prošlo, média se nad tím ani nepozastavila, Stará svině II se dál tváří jako nevinný jouda se schopností napočítat za deset minut do tří a dokonce má tu sdrzost vykládat o tom, že státní zástupce lidem strpčuje život. Že tak celou dobu své politické kariéry činí on, mu jistě nikdy nedojde, protože na to prostě nemá sebekritiku. Měl by táhnout k čertu.
Do boje s pravicovou vládou se pustil prezident Zeman, notorik prvního řádu, úctu nevzbuzující špatný klaun, který zjevně ani ve stavu střízlivém (zná-li ho ještě vůbec) neví, kam politicky patří. Občas se vožere tak, že někde sjede po zdi, občas zakopne na schodech, chová se jako hulvát a pokud někdo tvrdí, že je politicky prozíravý, je to spíš reakce na jeho hlubokou touhu porazit v politice úplně každého a ještě se těm dalším pomstít za to, že se narodili. Je obdivuhodné, kolik nenávisti v sobě Zeman má. Mimochodem: chtěl bych touto cestou znovu „poděkovat“ všem, kteří ho volili. To jste nám tedy dali, fakt díky… Věřte mi, že bych raději zavřel tenhle blog, než psal o hromadě chlastu.
Zeman vyslal proti slabé pravici svého kámoše a podržtašku Rusnoka, ovšem poslal ho do předem prohraného boje. Obdivuhodná politická prozíravost, jen co je pravda. V současnosti totiž Zeman zjevně neví, co s bandou svých kámošu v aktuální vládě-nevládě udělat, a tak si vymyslel další blbost, a sice sto jedna notářsky ověřených podpisů od pravice výměnou za to, že jí dá šanci sestavit vládu bez Staré svině II, nicméně s mnoha Novými sviněmi I, II, III až C (římsky sto). Ptát se, proč to neudělal předtím, než poslal na politickou smrt Rusnoka a jeho družinu, je zbytečné. Alkoholici na těžké otázky nemají odpovědi.
Po Notorikově tahu s ověřenými podpisy se ke slovu dostává Máti zhouby, letitá a věrná členka ODS Němcová, která je proslulá tím, že jakmile otevře ústa a začne bolestínsky kňourat, z útrob jí leze palice Kykyny (pro ty, kteří nepamatují: Kykyna je mezinárodně odhalený zloděj Klaus, bývalý prezident této země, který do ní na rozloučenou s úřadem vypustil všechny své kamarády lumpy, když jim dal amnestii).
Němcová mektá o diktátorských podmínkách Notorika a heká při tom, jako by právě vytáhla pytel cementu do pátého patra. On jí asi někdo z mediálních poradců ODS před lety řekl, že když bude hekat a funět, bude to vypadat naléhavě. Budiž. Členství ve straně, do které vstupují převážně grázlové a zloději, je samozřejmě třeba nějak obhajovat.
Těžko říct, jak tahle dlouhodobá fraška dopadne. Faktem nicméně zůstává, že nestydět se za politiky téhle země, je velmi těžké a vlastně nemožné.
Rád bych proto připomněl, že budou-li ještě nějaké volby, neměli bychom do Sněmovny poslat nikoho ze současných alkoholiků, notoriků, zlodějí, šimpanzů, pitomců a kurev. Ani Kalouska, na toho nesmíme zapomenou.
Ale hlavu vzhůru, svítí přece slunce a v pondělí budou v Edenu Iron Maiden.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)