Dva dobré klipy: Panic! At The Disco a Arctic Monkeys

Dovoluji si vám dát dva dobré tipy na klipy a dobré pecky. Americká kapela Panic! at the Disco zveřejnila videoklip ke skladbě This Is Gospel, která je již druhým singlem z připravovaného alba Too Weird To Live, Too Rare To Die!
Ve videu se frontman Brendan Urie snaží uniknout z operačního stolu, avšak po podání sedativ boj s lékaři končí a zpěvák vstupuje do světa podvědomí. Čtvrtá studiovka skupiny by měla vyjít 7. října, přičemž na ní bude deset nových písní.
Britská kapela Arctic Monkeys zveřejnila videoklip ke skladbě Why’d You Only Call Me When you’r High?, která je novým singlem z připravovaného alba AM. To vyjde 9. září a skupina z něj již vydala singly R U Mine? a Do I Wanna Know?.
Třetí singl je odklonem od surového stylu prvních dvou písní, který mezi fanoušky vyvolal přirovnání k ikonám současného garážového rocku The Black Keys. Why’d You Only Call Me When you’r High? je melancholičtější, s ne tak ostrými kytarami a zpěvem na pomezí rocku a r’n’b. Téma písně posouvá na další úroveň mírně psychedelický videoklip plný alkoholových halucinací.

Panic! At The Disco – This Is Gospel

Arctic Monkeys – Why’d You Only Call Me When you’s High?Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)