Jak to bylo s Úlehlou a Floriánem? Hráli tiebreak, čili zkrácenou hru

Je jasné, že členové ODS nemůžou být až takoví pitomci, aby deklarovali stoprocentní účast na hlasování proti Rusnokově vládě a nakonec těsně před ním o dva členy přišli. Byť všichni víme, že v této straně se scházejí opravdu velké sociální a společenské zrůdnosti a zrůdy, podle mých tajných informací šlo o jeden velký omyl. Díky za něj, ale byl to omyl.
To bylo tak.
Brzy ráno se ve Sněmovně objevil prezident Zeman. Byl si osobně zjistit, jestli je řečnický pultík dost pevný, aby se o něj mohl opřít. Lékařské koncilium, které se o něj aktuálně stará, totiž zjistilo (a nezveřejnilo), že si z nadměrného alkoholismu uhnal chronickou mořskou nemoc a má tedy na všech místech zeměkoule pocit, že se s ním točí. Ve Sněmovně si podpírán ochrankou zjistil, jestli je možné se řečnického pultu pevně držet, aby z lodě nespadl. Když se ukázalo, že to možné je, nechal se odtáhnout do hospody.
V té době už poslanci Florián a Úlehla, ti, kteří později údajně ODS zradili, soutěžili na parlamentních záchodcích v močení do výšky. Byla to po tři roky v Parlamentu jejich největší zábava. Soutěž probíhala systémem tenisového klání, a tak se močilo na sety s výhodou podání.
Ve středu ráno se močil tiebreak, tedy zkrácená hra. Kdyby ji Úlehla vyhrál, proměnil by mečbol ve vítězství a v letošním roce by tak svému druhovi uštědřil již devítistou porážku.
Protože oba poslanci za ODS kvůli své zálibě v močení do výšky, která je velmi zaměstnávala, dost dobře nevěděli, kdo je Rusnok a o co mu jde, dospěli ve středu odpoledne, tedy před finálním hlasováním, k závěru, že si na záchodcích dohrají svůj tiebreak. Florián věřil, že se mu podaří dosáhnout proudem moči výšky tří metrů, které dosáhl již jednou, v den, kdy to prasklo s Nagyovou.
Jejich odchodu ze sálu si v napjaté atmosféře ve Sněmovně všimla pouze Karolína Peake. Protože má ráda dramata, a protože se přesvědčila, že všichni ostatní poslanci skutečně spí nebo se dloubou v nose, načmárala na kus papíru tato slova: „Odejdeme ze Sněmovny, prdíme na stranu.“ Ve své celoživotní zmatenosti lístek podepsala vlastním jménem, tedy Karolína Peake, a odevzdala jej poslankyni Němcové právě ve chvíli, kdy se tato ten den již podvacáté modlila k držce Kykyny (bývalý český prezident), kterou měla vyrytou ve sněmovní lavici úplně nahoře.
Vytržena z dlouhatánské modlitby, kterou pro ni napsal sám Kykyna (pro zajímavost cituji: Vaše blahorodí, nejvyšší božstvo, Králi, Milostivá bytosti, Sněžný nadsamče, Guru všemohoucí, Hlavo zlatistá, Vaše libozvučnosti, Nejsvětější ze svatých…), přijala lísteček od Peake a zmateně odpověděla: „Ratha si klidně zatkněte“. Když zjistila, že se vyjádřila k jiné kauze, zazubila se a vrhla se zpět do modliteb.
Za chvíli se k ní naklonil předseda strany Kuba a zeptal se, co jí Peake napsala. Do modlitby pohroužená Němcová jen prohodila: „Úlehla a Florián na to kašlou.“
„Tak to je v čudu,“ vykřikl Kuba a celou věc okamžitě zveřejnil.
Na toaletě zatím vyhrál Úlehla tiebreak. Obrovskou radost mu ale zkalilo nečekané setkání s Janou Nagyovou, stranickou ženou pro černou práci, která mu před toaletami zatarasila cesta, švihla mu jednu otevřenou dlaní a zvolala: „To ti posílá Peťan Nečasů“.
Úlehla se naštval a odešel ze Sněmovny. Florián běžel za ním a žadonil, aby si dali ještě jeden set. Úlehla ale běžel dál.
Ve Sněmovně zatím Kalousek pod poslaneckou lavicí dopil láhev myslivce a Schwarzenberg zjistil, že už dvacet let polyká konce slov a rozhodl se navštívit logopeda.
Ještě ten večer se ODS každý vysmál a modlitbě oddaná poslankyně Němcová médiím zarputile vysvětlovala, že to nechápe.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)