Když joudové Bloodhound Gang zneuctí ruskou vlajku

Předesílám, že nemám nic proti aktu zneuctění vlajky země, jejíž vládnoucí garnitura nedodržuje principy demokracie nebo se zásadně proviní proti pravidlům dobrého soužití mezi lidmi či národy. Proto mi nejdřív připadlo docela pochopitelné, když americká skupina Bloodhound Gang minulý čtvrtek na festivalu v Oděse na Ukrajině zneuctila ruskou vlajku tak, že si její baskytarista Jared Hasselhoff prapor strčil do gatí, protáhl ho směrem od svého čůra k řiti a přitom na diváky apeloval, aby to neříkali Putinovi.
Na tuto čertovinu se samozřejmě čapnul ruský ministr kultury Vladimir Medinskij, který zařídil, aby Bloodhound Gang nemohli hrát o víkendu na festivalu Kubana v ruském Krasnodarském kraji, protože jsou prý idioti, jak napsal na Twitter. Ruští nacionalisté později kapelu prý dokonce napadli a seřezali.
Ačkoli nechovám sympatie k letité ruské roztahovačnosti a lhaní, k tomu, že opět zabírá Českou republiku, a to s již dávno ne tichým souhlasem českých politických kryplů (Klaus a Zeman především), ani k tomu, že železný muž Putin tu a tam uloví tygra, krokodýla nebo mimozemšťana a pravidelně se probouzí s pocitem, že je bůh, tentokrát musím dát za pravdu ruskému ministrovi kultury. Bloodhound Gang jsou zřejmě idioti.
Záznam celého incidentu totiž ukazuje, že si na pódium jako správní vlezdoprdelkové pověsili prapor. Protože jsou ale Američané a vědí prd o evropském zeměpisu, vystavili si na aparaturu vlajku ruskou. Brzy jim ale situace znalí diváci dali najevo (což je vidět na níže umístěném záznamu), že je to omyl, a tak někdo z týmu kapely narychlo sehnal vlajku ukrajinskou.
Hasselhoff pak udělal gesto s vlajkovým vytíráním zadku, ačkoli by bylo spíše na místě říct: „Sorry, jsme idioti, spletli jsme se. Mysleli jsme si, že jsme v Rusku.“

Protažení ruské vlajky:Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)