Být jako Sean Kingston znamená nestačit na svůj život

V roce 2008 jsem na Sázavafestu v Kácově zažil a absolvoval svůj nejhorší rozhovor. Zpovídaným byl jamajsko-americký zpěvák Sean Kingston. Předesílám, že je to popový mekota, typický příklad takzvaného sračkaře, jehož písničky si poslechnete a za třicet vteřin v nich máte v hlavě bláto, které se za chvíli vykouří do historické složky „zbytečnosti“.
Tenhle Kingston nás tehdy přijal ve své šatně. Statný černý bouchač (jeho osobní strážce) nás s kolegyní předvedl před tlustou rádobyhvězdu (tím myslím Seana Kingstona), která seděla rozvalená v křesle, pšoukala si pro radost a následně na všechny otázky odpovídala jedním, maximálně dvěma slovy. Při odchodu jsem si poprvé v životě představil, jaké to asi je, když podáte ruku dva týdny uleželé mrtvole. Je to jako podat ruku Seanu Kingstonovi.
Když jsem opustil šatnu, napadlo mě, kolik po světě běhá lidí, kteří na své role jednoduše nestačí. Kingston byl vyžraný primitiv, který měl jeden jediný hit – s velice nápaditým názvem Beautiful Girl, a ten byl ještě srágora. Neuměl pozdravit, neuměl odpovědět, huhlal a jeho koncert byl tak nudný, jako když sledujete hráče bridge.
Na sklonku května 2011 se tentýž dacan Sean Kingston těžce zranil při jízdě na vodním skútru. V Miami Beach na Floridě nezvládl řízení a narazil do konstrukce mostu spojujícího Pearl Island a MacArthur Causeway. Rozmaděroval se pořádně, byl v kritickém stavu.
Když jsem si tehdy vybavil toho nafoukaného troubu z Kácova, v podstatě mě vůbec nepřekvapilo, že narazil do mostu. Jsem přesvědčen, že když do něho najížděl, myslel si, že ho projede. A zdá se, že ho nebyl schopen varovat ani jeho osobní bouchač. Pravděpodobně je ze stejného těsta.
Jenže bůh má chudé duchem rád a Sean Kingston se uzdravil. Jistě proto, aby bylo spravedlnosti učiněno zadost.
V roce 2010 totiž znásilnil spolu se svou ochrankou (ejhle, bouchač je opět na scéně) tehdy devatenáctiletou Carissu Capoleto. Stalo se v Seattlu po koncertu Justina Bieberea, kterému tehdy Kingston předskakoval. Celá věc se odehrála na hotelu a na dívce se vystřídali i primitivovi primitivové z ochranky. Teď bude soud.
Kingston se brání, že se dívka pohlavnímu aktu oddala dobrovolně, ona od něho chce 3,77 milionu dolarů za znásilnění.
Kingston je prostě dacan, který měl zůstat doma na Jamajce, pást dobytek, zpívat v kostele a léčit se u psychiatra. Nadělal by tak světu méně škody a mohl si najít sobě rovné kamarádky a kamarády.
Proč to píšu? Někdy se omylem či ze zvědavosti vydáte do světa, do kterého nepatříte. A není to dobrý nápad, protože v něm budete vždycky za idioty. Takový Kingston třeba vůbec netuší, že se v civilizovaném světě celebrit neznásilňuje ani neprojíždí mostní konstrukce.
Duchovní poselství na závěr: jděte si svou cestou a bude lépe.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)