Miley Cyrus úplně nahá, Nicolas Cage samozřejmě také úplně nahý

Americká zpěvačka Miley Cyrus na sebe nejprve výrazně upozornila tím, že byla hvězdou tanagerských seriálů z výrobny Walta Disneyho. Později, když se jí zakulatila prsa, rozhodla se zpívat, a protože jí kdosi nakukal, že dospělost je provokace a nahota, na nedávném předávání cen MTV v New Yorku na pódiu kroutila zadkem, hladila se umělou rukou ve svém klíně a třela pozadím o popředí zpěváka Robina Thickeho. Byla úspěšná, oprášila takzvaný twerking, tedy taneční pohyb s jasným úmyslem sexuálně provokovat.
Brzy po této parádě na MTV Video Music Awards vydala s kámošem Justinem Bieberem skladbu Twerk a minulý týden přišla s další senzací. V klipu k písničce Wrecking Ball, která je poměrně blbá, se představila úplně nahá. Samozřejmě není nic vidět, ale divák má pocit, že se před ním zpěvule a bývalá herečka svlékla.
Reakce na sebe nenechala dlouho. Ve čtvrtek se v médiích objevila kratičká parodie na její videoklip, ve kterém hraje hlavní roli herec Nicolas Cage. A je v ní také úplně nahý. Jak jinak?
Video k písničce Miley Cyrus vidělo už bezmála 84 miliónů párů očí. Video s Nicolasem Cagem, který přece přijme každou roli, viděly od čtvrtka více než dva milióny lidí.
Schválně, kdo z těch dvou je víc sexy?

Miley Cyrus – Wrecking Ball (originál):

Miley Cyrus – Wrecking Ball (Nicolas Cage version):Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)