Přátelský vzkaz pro Jennifer Lopez

Nejprve zpráva z médií:
Americká zpěvačka a herečka Jennifer Lopez přiznala, že si v minulosti nebyla jistá svými pěveckými schopnostmi. Změnilo se to údajně až po narození jejích dětí, když začala pozitivně vnímat svůj talent.
„Bylo to po narození dětí. Největší nejistota se týkala mého zpěvu. Ačkoliv se prodalo sedmdesát milionů kopií mých nahrávek, myslela jsem si, že v tom nejsem dobrá,“ řekla matka pětiletých dvojčat Maxe a Emmy, které má se svým bývalým partnerem Markem Anthonym.
„Když jsem byla ještě s Markem, pomáhal mi přenést se přes to. Pořád mi opakoval, že jsem jediná, kdo mi brání v dosažení plného pěveckého potenciálu,“ vysvětlila. „Trochu jsem dozrála a uvědomila jsem si, že můj úspěch není omyl, protože pilně pracuji a vím, co dělám.“
Čtyřiačtyřicetiletá zpěvačka také prozradila, že svůj nedávný koncert pro turkmenského prezidenta Gurbunguliho Berdimuhamedova považuje za chybu. Berdimuhamedova totiž obviňují z porušování lidských práv, a zpěvačka tak musela po soukromém vystoupení čelit kritice.
„Vím, že když vás lidé vnímají jako svůj vzor, musíte brát zodpovědnost za všechny své činy. Jsem člověk, a samozřejmě občas dělám i já chyby,“ přiznala.

A teď má odpověď:
Milá Jennifer. Trpíš sebeklamem, bohužel i po narození svých dětí. Ubezpečuji tě, že nejsi dobrá zpěvačka. Připouštím, že na svých deskách se tvůj hlas ještě dá přežít. Ostatně, nahrávací studia dokážou udělat zpěváka i ze mě. Vyzkoušel jsem si to.
Byl jsem ale na tvém koncertu a tam se ukázalo, že tvůj hlas je nepříjemný, protivný a jakous takous formu mu dává jen pomoc vokalistek a playback. A také nepříjemně pištíš. Když něco říkáš, vypadá to jako výhrůžky jedné mé vychovatelky na internátu.
Že tě kdosi ukecal, abys šla zpívat Berdimuhamedovi, si vysvětluji jediným způsobem. Měla jsi ho znechutit a přimět přemýšlet o tom, že demokracie, v níž by si mohl na koncert vybrat mnohem lepší zpěváky, je fajn. Zdá se, že se ti to nepovedlo. Nejsi tedy dobrá zpěvačka ani diplomatka.

A na závěr:
Fascinuje mě, jak někteří nezpěváci dokážou obhajovat své výkony a dokonce o nich takřka filozofovat. Paris Hilton například před lety nahrála desku. Přestože jí celý svět dal jasně najevo, že je to album mizerné, zpívá dál. Jennifer Lopez také. Ačkoli připouštím, že tak špatná jako Paris zase není.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)