Nová superstar. Kdo vydrží tuhle pecku až do konce?

Internet má novou superstar z kategorie Hvězdná pěchota. Jmenuje se Ice JJ Fish a 6. února zveřejnil videoklip ke svému písničkovému pokusu On The Floor . Za necelých pět dní se na tento hudební „skvost“ podívalo 1,7 milionu lidí a toto číslo dále roste. Jde totiž o tak špatný počin, že se nelze ubránit jeho sdílení, i když ho asi nikdo nedokáže dokoukat až do konce.
„Chci, abyste mě všichni poznali. Začínám dělat dobrou hudbu … Rád kombinuju své hlasy – mám hodně hlasů svého hlasu,“ říká toporně v jednom ze svých videí mladík, který se dostal do povědomí otřesnými coververzemi písniček Beyoncé, Miley Cyrus, Franka Oceana, Drakea, Ushera nebo Chrise Browna.
Bez servítků: je to kousek, který vydržet poslouchat vyžaduje celého muže či ženu. Kdo to vydrží až do konce, zaslouží si bod!Komentáře [ 1 ]

  • Firren napsal:

    Čau Jardo, pěkně jsi to napsal. Video jsem si pustil a musím uznat, že v sobě má chlapec krapet komediálního talentu a zřejmě také dosti drzosti, což je přitažlivé už jenom samo o sobě, přestože je to strašná ptákovina. Moc tohoto „umělce“ neznám, pořady jako Superstar jsou mimo mě. Ale musím se přiznat, že i ve mně asi kus chlapa chybí. Sice jsem se zasmál, ale vypnul video v první třetině.

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)