K Michalu Hrůzovi to mám, bohužel, pár metrů

Celý čtvrtek se nesl ve znamení očekávání. Ranní zpráva o vážném zranění Michala Hrůzy ve Stodolní ulici v Ostravě nabrala jasnějších obrysů. Je vážně poškozený mozek a dopoledne se Michal podrobil operaci. Dopadla v zásadě dobře, ale lékaři ho drží v umělém spánku a prognózy jsou prý velmi nejisté.
Víte, co je největší paradox mého pobytu v Ostravě na festivalu Colours of Ostrava? Bydlím v garsonce u kamaráda Libora. Od mého nynějšího bytu je to ke bráně Městské nemocnice v Ostravě, kde Michal Hrůza bojuje s osudem, možná dvě stě metrů. Prostě jsme teď sousedé. V tomto případě bohužel.
Odpoledne jsem vyrazil z bytu pro pití. U nemocnice čekal televizní štáb (stanici jsem nevypátral) a asi tři bulváři. Když jsem šel zpátky, už tam nebyli. Manželku Michala Hrůzy, kluky z kapely a manažerku Martinu Tůmovou jsem zahlédl postávat s ustaranými obličeji stranou. Myslím, že si mě všimla jenom Martina, a jsem rád. Vypadal bych totiž možná jako nějaký bulvár, i když jsem se jenom vracel z nákupu.
Později vydala právě Martina tiskovou zprávu, že Michal byl zraněn, ruší se všechny koncerty a s ohledem na rodinu už nebudou zveřejněny žádné další informace. Stejnou zprávu vydala ostravské nemocnice. Já oklikou zjistil, že Michalův stav je opravdu velmi vážný.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)