Špatná zpráva na cestu, Michal Hrůza je ve vážném stavu

O půl desáté dopoledne, ve čtvrtek, jsem nasedl do pendolina a vydal se na cestu do Ostravy. Na Colours of Ostrava. Říkal jsem si, že si cestu užiju, protože každá jízda vlakem pro mě znamená okamžiky osobního volna. Jen ale souprava opustila hranice Prahy, volal mi kolega ze serveru Novinky.cz, že ČTK vydala krátkou zprávu o tom, že zpěvák Michal Hrůza je se zraněným mozkem ve vážném stavu v nemocnici.
Snažil jsem se zjistit víc. Na firmě vydávající jeho alba zatím nic nevěděli. Mluvčí festivalu Colours Of Ostrava Jiří Sedlák mi sdělil, že před chvílí dostali informaci, že se ze zdravotních důvodů ruší Michalův koncert naplánovaný na dnešní den.
Manažerka Martina Tůmová mi řekla, že Michal opravdu leží v nemocnici a jeho stav je špatný, nicméně další podrobnosti nemá, jelikož jí nemocnice jako někomu, kdo není rodinný příslušník, bližší informace nepodá. Čeká, až se ozve Michalova manželka.
Přátelé z Ostravy mi na to konto sdělili, že slušný člověk se dnes už té kdysi slavné Stodolní ulici vyhýbá, neboť to už dávno není ráj na zemi, nýbrž semeniště pochybných a agresivních živlů. Nota bene nad ránem, protože k incidentu došlo prý kolem půl čtvrté, ve čtvrtek ráno.
V jedné diskuzi jsem si přečetl slova údajného očitého svědka incidentu. Napsal, že Michal se popral kvůli nějaké černovlásce. To ale samozřejmě nemusí být pravda.
Veškerá má energie teď míří do ostravské nemocnice za Michalem, aby podpořila jeho boj o návrat.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)