Návrh definitivního řešení ukrajinské krize

Nejprve si shrňme situaci, která po svržení proruského prezidentského kývače Janukovyče na Ukrajině nastala. Voloďa Putin, ruský prezident chronicky bažící po slávě a moci, obsadil Krym, protože jeho armáda je silnější než ukrajinská a on ho prostě chtěl. Na východě Ukrajiny se pak našlo několik tisícovek sociopatů, kteří se rozhodli násilím přimět nové vedení země, aby východ Ukrajiny předalo Rusům, kteří by z něho jistě udělali vyvinutější a demokratičtější místo na zemi.
Protože nové vedení s jejich návrhem nesouhlasí, začali sociopati a zjevně i psychopati střílet nejenom do příslušníků ukrajinské armády, ale také do jejich letadel a jako bonus si přidali střelbu do letadel mezinárodních. Protože je vyzbrojuje Putin, mají relativně dobré zbraně, takže pro ně nebyl problém sestřelit dopravní letadlo přelétající nad Ukrajinou. Tomu, že nejsou zvyklí zapojovat do svého chování mozek ani zdravý rozum, napovídá fakt, že prý ono letadlo sestřelili omylem. O rabování na místě pádu stroje netřeba pochybovat.
Evropská unie se naštvala a uvrhla na putinovské Rusko sankce. Jinými slovy mu dala najevo, že v civilizované části světa, kam se pořád bez potřebné výbavy cpe, se lidé chovají slušně. Pro Putina je to samozřejmě nepochopitelný signál, na který při své až klausovské sebestřednosti sotva může reagovat tak, že se chytne za nos a poručí sociopatům a psychopatům, aby toho nechali (tím spíš, když se k nim zřejmě přidávají i někteří Ukrajinci). A tak tedy posílá svou armádu na hranice, aby Ukrajince a Evropskou unii přinejmenším vystrašil, v horším případě na východ Ukrajiny vstoupil a nechal své molodce střílet do živých cílů.
Přestože nejsem politik, naopak jsem věčně naštvaný obyčejný občan, dovolím si poslat do světa jeden návrh na řešení problému panovačnosti proruských separatistů. Oni nechtějí samostatnost, kvůli které se obvykle podobné války vedou. Nechtějí ani svobodu. Chtějí k Rusku. Ať se to zdá být mimořádně pitomý nápad, není třeba jim ho upírat. Navrhují tedy, aby si sbalili své střely buk a další vojenský arzenál a do milovaného Ruska se prostě odstěhovali.
Jistě tam dostanou metál za statečnost, navíc jim Půťa určitě přidělí nějakou štěrkovnu, aby v ní mohli bydlet, a když ho nenaštvou, budou si jistě moci v budoucnu ještě v nějakém vojenském konfliktu zastřílet.
Prosím separatisty, aby odtáhli do milovaného Ruska. Poté požádám Evropskou unii, aby ukončila sankce, které ostatně ničí i její lidi. A následně si budu přát…Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)