Byl jsem tanečníkem Kylie Minogue

Při včerejším koncertu zpěvačky Kylie Minogue v pražské O2 areně se mi zhmotnila představa o tom, jaké by to asi bylo, kdyby tato světová hvězda namísto svalnatých tanečníků s těly podle ženských žurnálů a mužských magazínů o kulturistice a lovu varanů najala do své taneční company mě. Vůbec jsem z té představy nevyšel zle.
Do svého týmu by mě Kylie přijala s příslibem, že do začátku turné shodím nejméně dvacet pět kilo, což by se mi sice po drastických nočních dietách nepodařilo, nicméně na mé žadonění by nakonec kývla, abych s ní na koncerty vyrazil. Vrcholem by samozřejmě bylo vystoupení v Praze. Dorazila by na ně celá má pyšná rodina z malého města v okrese Náchod, moji přátelé, několikačlenný fanklub, jenž vznikl v momentě, kdy se provalilo, že tančím u Kylie Minogue, a samozřejmě i řada notorických nepřátel, většinou z řad profesionálních tanečníků, kteří byli líní a na konkurz do Dolních Břežan nedorazili v domnění, že stejně nemají šanci se u takové hvězdy prosadit.
Zprvu by vše probíhalo podle plánu, protože mé první taneční skoky a kreace by se odehrávaly na straně pódia v přítmí, kam mě hlavní choreograf z bezpečnostních a estetických důvodů bez možnosti změny odsunul. Nikdo by si samozřejmě nevšiml, že jsem několikrát chyboval a byl mimo rytmus, protože by všichni moji příznivci i nepřátelé hledali, kde že vlastně jsem a stejně by čučeli hlavně na Kylie.
Pak by ale přišlo mé vrcholné číslo. Jelikož by neznámým virem projevujícím se vysokými teplotami onemocněl favorizovaný tanečník z východní Afriky, rozhodla se Kylie ve spěchu, že převezmu jeho klíčový svlékací part. Ano, ten, jehož vrcholem je její koupání se ve vaně.
Konečně bych se objevil v září reflektorů. Znaveným, leč důstojným sunem bych se přiblížil na dosah hvězdné Kylie a několikrát vystrčil (samozřejmě po vzoru Lady Gaga, ale ladněji) zadek na diváky v prvních řadách. Ti by ryčeli blahem, protože do té doby nikdy nic takového neviděli. Po dlouhé chvíli vlnění se v bocích, kdy by se mi valil pot z prořídlých vlasů a já po něm co chvíli uklouzl a švihem zase rychle vstal, by mi Kylie s hubenou tanečnicí ze Somálska rozepjaly přilnavou košili a strhly ji z mého propoceného těla. Ve světle reflektorů by se na hrudi zablesklo mé falešné tetování s nápisem „Big Love Is Good“ a já se protančil mezi kolegyněmi ze všech koutů světa až na okraj pódia, kde bych nechal lačné padesátileté fanynky otlapkávat své botasky.
To nejlepší by ale bylo před námi. Se zataženým břichem bych záhy dohopsal ke Kylie a ona by mi se smyslným olizováním vlastních rtů rozepjala bavlněné kalhoty, podtrhla mi nohy a já sletěl na záda. Než bych si uvědomil, že mám vyražený dech, strhla by mi gatě, roztočila je nad svou krásnou lebkou a vhodila je mezi diváky v prvních řadách. Nikdo by je nechytal a ony by žuchly na podlahu, protože bych v nich měl klíče od bytu a redakce.
Já bych zatím vyskočil, nebezpečně rozvášnil své boky a vystavoval na odiv řídké spodky, které jsem před deseti lety lacino zakoupil u Vietnamců v balení po třiceti kusech. Potom bych opět zatáhl břicho, přifuněl ke Kylie a chytil ji do náruče, jak bylo domluveno.
Jakmile bych v další chvíli vyrovnal rovnováhu a zpevnil své pod tíhou zpěvaččina těla se podlamující nožky, s obrovským funěním bych ji odvlekl k vaně a podle scénáře ji vhodil do vody. Bohužel by se praštila do hlavy, protože by mi nečekaně vyklouzla, vyjekla by a já bych vypustil z úst oblíbené slovo „Kurva“. To proto, že by v té vaně byla skutečná voda, která by mi pocákala prořídlé vlasy a to já nemám rád.
Potom bych si vytáhl spodky, které by mi mezitím sklouzly pod kostrč, a za obrovského aplausu svého fanklubu a pískotu ostatních bych odtančil do zákulisí, kde bych dostal okamžitou výpověď bez nároku na honorář a odvolání.
OK. Byla to jen představa.
Pořád ještě netančím.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)