Vím o tobě, práskači!

Před domem, ve kterém na Smíchově bydlím, nebývá ve všední den mnoho místa k parkování. Jako nepřítele znečišťování životního prostředí a bojovníka za ně mě to v zásadě může těšit. Před několika lety jsem ale usoudil, s přibývajícím počtem automobilů v metropoli a souběžně ubývajícím počtem míst k jejich parkování, že politická chátra s tím sotva co udělá. Od té doby je mi občas, když se dobře vyspím, líto řidičů, kteří nemají to své žihadlo na lízink kam zaparkovat.
Před domem, v němž bydlím, místo není. Volný bývá jenom ohyb chodníku, kde by se – bůhvíproč – parkovat nemělo. Jak je ale plno, řidiči tam parkují. Někteří jenom na pár chvil, jiní k tomu navíc nechají blikat světla.
Netrvá to ale dlouho, obvykle deset až patnáct minut, a na místo dorazí příslušníci městské policie s fotoaparátem za dva tisíce, zdokumentují zakázané postavení vozu a vzápětí přijedou i zaměstnanci odtahové služby, kteří jdou po penězích jako slepice po flusu, a místo toho, aby odtahovala automobily v nouzi a na místech, kde skutečně nemají co dělat, cpou se do té naší ulice i několikrát denně a berou i tyhle.
Důvod? Po asi dvouletém pátrání jsem zjistil, že v některém z okolních domů žije prý bývalý policista, fízl, který se zabývá tím, že každé auto zaparkované u ohybu chodníku nahlásí policii a odtahovce. Pro ně jsou to snadné prachy, a tak přijedou a celí vzrušení nakládají auto kohosi, kdo si třeba jenom zašel nakoupit.
Když přimhouřím oko nad tím, že by policie spíš měla chytat zločince a korupčníky a odtahovka by se měla jít s takovou činností vycpat, protože je to zlodějna, viník je jasný. Starý práskač, jehož jméno zatím neznám, ani nevím, kde přesně bydlí.
Mám tu pro něho ale vzkaz.
„Ty podělanej zmrde, idiotskej pitomče, vychcanej parchante, zasraná trpasličí prdeli. Určitě si vzrušením cvrnkneš do pleny a možná se i poděláš, ty kreténe zajebanej, když přijede odtahovka. Utop se ve svých exkrementech, ty matkojebe a sklomrde. Přeju ti, aby ti jednou ta odtahovka, kterou sereš celej svět, ty děvko prodejná, vjela na ten tvůj hajzl, kde se schováváš, namířila ti přímo do držky a tím ramenem ti uhryzla koule i s prdelí. Jsi zmrd za to, co děláš. Vyser si voko, zadělanej kokote!“
Jasně, mohl jsem to vykřičet na ulici pod našimi okny. Slyšelo by to ale zbytečně moc lidí a tahle slova jsou určena jenom tomu pánovi.
Jinak byl dnes skvělý den. Byl jsem se projít po Praze a potkal spoustu úžasných lidí.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)