Do diskuze? Ani bohovi!

Občas se v diskuzi k článku na mém blogu objeví lidé, kteří nepřijali můj názor na nějaké album či politickou situaci a mají potřebu se k tomu vyjádřit jadrněji než současný prezident Zeman. Do diskuze pod článek či recenzi pak napíšou svůj „příspěvek“ a zřejmě se domnívají, že porostu nadšením z toho, jak bravurně používají slova z toalety hospody šesté cenové skupiny, což je na danou věc jejich jediný argument.
Dovolte, abych těmto internetovým zbloudilcům objasnil, jak to na těchto stránkách chodí a jak se na nich chovám.
Tyto stránky jsou mé. Platím si jejich provoz, spravuji je a držím je při životě. Jsou můj svět, a jako takové mají svá pravidla. K nim patří i to, že si na nich nenechám sprostě nadávat. Jakmile tedy nějaký takový příspěvek zmerčím, aniž bych se zabýval jeho obsahem, okamžitě jej smažu a vůbec mu nedávám šanci se v diskuzi pod článkem objevit.
Těchto anonymních kreatur je ve všech diskuzích na internetu mnoho, ale já jejich názory považuji za nevyžádanou poštu nebo SPAM. Ať si klidně pod nějakým pitomým pseudonymem dští síru všude, kde to jde a kde jim to dovolí. Na mých stránkách to ale rozhodně nebude.
Čus píčus!Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)