Kousek od Keiry Knightley

Britská herečka Keira Knightley účinkovala například ve filmech Láska nebeská, Pýcha a předsudek, Pokání nebo Piráti z Karibiku. V sobotu jsem společně s dalšími několika stovkami lidí strávil v její blízkosti čas na koncertě skupiny Klaxons.
Britská kapela hrála v pražském Lucerna Music Baru a její zpěvák a klávesista James Righton si vzal Keiru loni za ženu. Protože zrovna měla čas a jejich vztah je v pořádku, vyjela s ním na pár koncertů, mezi nimiž byl i ten pražský.
Vlastně k tomu vypátrat ji stačila jedna otázka, která zazněla vedle mě, a sice jestli je Keira také tak malá, jako James. V tu chvíli jsem si uvědomil, že ta pěkná holka, která se vlnila nahoře v lóži zvukaře, část koncertu si natáčela na mobil a byla mi povědomá, je Keira Knightley. Brzy se naše oči sešly, ale byla tma a nemám na to důkaz. A tak bez mučení přiznávám, že pocit, že jsem její typ, jsem si do mozku prostě v následujících okamžicích vsugeroval. Fakt je ale ten, že jsem se už tolik nesoustředil na Klaxons.
Pak mě napadlo, že napíšu esemesku kolegovi Šídovi, který koncert fotil. Pobídl jsem ho, aby se pokusil herečku v loži zvěčnit, což byl problém, protože v tom místě byla neustále tma. Přesto to kolega zkusil, stejně jako ještě se dvěma dalšími fotografy počkal po koncertě před prostorem pro zvukaře na to, až odtamtud Keira vyrazí do šatny za manželem.
Stalo se asi patnáct minut po skončení setu. Její spolupracovnice ale už předtím zjistila, že před lóží čekají fotografové, a tak si při cestě mezi lidmi našla strategicky tak skvělé místo, že Keira Knightley, která si nasadila brýle se silnými černými obroučkami a neustále měla hlavu skloněnou, byla jejím tělem celou dobu zakryta a nebyla k vyfocení. Na rozhovor to už nebylo vůbec, ani na podpis.
Alespoň jsme to zkusili. A víme, že Keira Knightley je i mimo plátno fakt pěkná dáma.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)