Miloši, kurva, chci metál

Dlouhou dobu sice absolutně nechápu, proč kolegové z médií dávají Miloši Zemanovi slovo, nicméně s velkým potěšením jsem přijal jeho chlapský slovník v nedělním pořadu Radiožurnálu nazvaném Hovory z Lán. Použil výrazy, kterým přízemní lidé říkají vulgarismy, my, muži do nepohody, je ale považujeme za běžná a naprosto jim rozumíme.
V souvislosti s velmi přesnými termíny typu zkurvit nebo hovno, které v uvedeném rozhovoru Zeman užil, mi záhy došla jedna klíčová souvislost. Od nějakých Rusáků totiž vím, že Zeman je nadšený příznivec mého blogu. Informovali mě dokonce, že jej s radostí pročítá až do pozdních nočních hodin, nedávno se prý nad nějakým článkem tak pobavil, až se převážil a rozbil hlavou klávesnici. Z toho jasně vyplývá, že jsem jej k těm svěžím vulgarismům přímo inspiroval já.
Minulý týden jsem totiž na svém blogu napsal glosu a práskači v naší ulici. Několika vulgarismy jsem jej v té glose vyzval, ať toho nechá. Mnozí lidé mě označili za sprosťáka, nicméně Zeman byl nepochybně mým článkem tak nadšen, že podobné ostré termíny posléze použil v rozhovoru z Lán.
Není nejmenších pochyb o tom, že jsem jej inspiroval. A není ani pochyb o tom, že je to nesporně víc, než o něm natočit nějaký pitomý dokument či předvolební spot. Z toho důvodu jsem přesvědčen, že si v roce 2015, až zase bude předávat státní vyznamenání, minimálně pro jednu státní medaili na Hrad půjdu.
Sedláček o Zemanovi natočil dokument, Renč předvolební spot, a oba metál dostali. Já ho naučil mluvit jako chlapa, chrlit vulgarismy a drtit jimi nepřítele. Rád bych zato získal medaili Za zásluhy o blaho státu a samozřejmě i Řád Bílého lva. Věřím, že to nebude problém, vždyť Renč a Sedláček pro Zemana rozhodně neudělali víc.
Chystám se Zemanovi připomenout dopisem. Já a on máme přece, kurva, stejný slovník.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)