Turné Michala Hrůzy začne 19. března

Měl jsem dnes tu čest zveřejnit následující zprávu:
Zpěvák Michal Hrůza se po vážném zranění hlavy loni v červenci a následné rekovalescenci vrátí na koncertní pódia. Již 19. března odstartuje své „návratové“ turné nazvané Noc a den Michala Hrůzy 2015. První koncert se uskuteční ve Foru Karlín v Praze.
Poté se svou doprovodnou Kapelou Hrůzy vystoupí zpěvák v dalších sedmi městech, konkrétně v Karlových Varech, Olomouci, Opavě, Jihlavě, Liberci, Táboře a Ústí nad Labem. V roli předkapel se na koncertech představí Mother’s Angels a Lety mimo.
„Hudba je součástí mého životního štěstí a jsem rád, že se ke mně vrací,” vzkazuje Michal Hrůza.
Kapelu Hrůzy kromě frontmana tvoří Karel Heřman, Emil Kopta, Aleš Zenkl a Stanislav Matoušek. Společně již od loňského podzimu zkouší a pracují na dramaturgii koncertů.
Fanoušci se mohou těšit na vystoupení plná emocí a energie. Na koncertech zazní průřez Hrůzovou tvorbou, čili největší hity a aktuální singly. Nebudou chybět oblíbené filmové a televizní písničky Zakázané uvolnění, Duše do vesmíru, Venuše či Sněhulák.
Na pražském koncertě 19. března, který bude zaznamenán Českou televizí, vystoupí i řada hudebních přátel. Budou mezi nimi Xindl X, Anna K., Klára Vytisková a další.
„Od doby, kdy jsem Michala navštěvovala v Ostravě, jsem ani na minutu nepřestávala věřit, že den, kdy bude zase stát s kytarou na pódiu, stoprocentně přijde. A že je to tak brzo, je zázrak. Já už se na ten jeho velký návrat neskutečně těším,” uvedla Anna K.
Na jarní turné naváže Kapela Hrůzy koncerty na Majálesech v Hradci Králové (24. 4.), Praze (1. 5.), a Brně (7. 5.).

Termíny koncertů turné:
19. 3. – Praha – Fórum Karlín
28. 3. – Karlovy Vary – Lidový Dům
8. 4. – Olomouc – U klub
10. 4. – Opava – Art
11. 4. – Jihlava – KD
15. 4. – Liberec – Lidové Sady
17. 4. – Tábor – Hotel Palcát
18. 4. – Ústí nad Labem – Doma

(Tato zpráva vyšla 16. ledna 2015 na serveru Novinky.cz)

P.S.: Za sebe mohu říct, že jsem v posledním měsíci neměl z ničeho jiného větší radost!!!Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)