Další Kykynova ubohá provokace

Bývalý český prezident Klaus, přezdívaný Kykyna, patří k nejpolitováníhodnějším postavám tuzemské porevoluční politiky. Jako architekt korupčního prostředí a dacan, který ve své straně ODS přitáhl do politiky ty největší gaunery a zmrdy, se v posledních letech svého prezidentování už zmáhal pouze na provokace, z nichž poslední byla ta, že před svým odchodem pustil z vězení všechny své zlodějské kámoše prostřednictvím amnestie.
Tahle politická mrtvola si dnes zase pustila pusu na špacír. V České televizi řekla, že považuje vývoj české politiky po volbách v roce 2013 za hrůzostrašný. Důvodem je nástup podnikatele Andreje Babiše, který přinesl propojení politiky a byznysu. V ČR podle něj není žádná faktická opozice, žádné síly, které by situaci mohly změnit.
Na jednu stranu mě děsí fakt, že tahle senilní kreatura ještě vůbec dostává v politických diskuzích slovo. Na druhou stranu právě těmi svými žvásty potvrdila to, co je řečeno v prvním odstavci. Jeho podržtaškové z ODS jsou pryč, on zaplaťpánbůh také, a tak kope, štípe, prská, překáží, rozkládá se a vadne.
Je dobře, že je z politické scény pryč. Ta je dnes totiž mnohem lepší, než když na ní tenhle arogantní narcis překážel. (Tím samozřejmě namyslím Hrad, tam je to žalostné pořád)Komentáře [ 1 ]

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)