Údolí prázdných hlav se probouzí

Zdá se, že většina českých voličů již pochopila, že ten, koho si před dvěma lety nešťastně zvolila do role prezidenta, je v první řadě velký problém, ostuda a pro stát přítěž. Dnes je jasné, že Zeman je prorusky orientovaný pijan, sprosťák a arogant bez špetky sociálního cítění, a průzkumy ukazují, že na to přišli i mnozí jeho voliči. Sice pozdě, ale přece. Bůh jim odpusť.
Někteří to ale dosud nepochopili a byli dnes, v sobotu 7. března, podpořit pantátu na Pražském hradě na akci se zásadním názvem Národe, probuď se! Doufám, že si ten název vezmou k srdci hlavně oni.
Zeman mezitím trefně vystihl, a to mu nelze upřít, proč byl prezidentem vůbec zvolen. V souvislosti s masakrem v Uherském Brodě totiž řekl, že v této zemi jsme příliš benevolentní k bláznům. Je to jistě chyba, ale děje se to i při volbách.
Pak zase plivl do tváře České televizi, když podpořil návrh zrušit koncesionářské poplatky. Vedení televize to zvedlo ze židlí, paradoxně i poté, kdy její šéf servilně, v době Zemanova doufejme posledního trumfu, přinesl do prostor, kde se kouřit nesmí, nově zvolenému prezidentovi „popelníček“.
Všechny ty věci ukazují, že Zeman má neuvěřitelnou schopnost neustále prokazovat, jak bídným politikem a vlastně i člověkem je.
Po poslední volbě prezidenta se Česká republika stala Údolím prázdných hlav. Zdá se však, že jí po dvou letech konečně dochází, že má na víc, než volit na Hrad problémy.Komentáře [ 1 ]

  • Ota Harazin napsal:

    Myslím, že to nejhorší od toho hulváta na hrade ,teprve přijde.

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)