Maddie Ziegler, dvanáctiletá taneční hvězda, a hrůzostrašné emoce

Dvanáctiletá nesmírně nadaná tanečnice Maddie Ziegler se stává poznávací značkou videoklipů k singlům australské zpěvačky, jež si říká Sia. Po opileckých výtržnostech a vnitřním boji nyní tancem a hlavně mimikou ztvárňuje život osamělé ženy. Jde o videoklip k písni Big Girls Cry a opět se musím přiznat, že mě dostal. Berte ho proto ode mě jako velikonoční tip.
Písničku Big Girls Cry napsala Sia s Chrisem Braidem, který skladbu spoluprodukoval s Gregem Kurstinem, hlavním producentem alba 1 000 Forms Of Fear. Videoklip zobrazuje velkou škálu emocí, jež v rychlém sledu za sebou působí až hrůzostrašně.
Třiapůlminutové dílo ukazuje Maddie Ziegler v jejím obvyklém tanečním úboru tělové barvy. Na černém pozadí je vidět jsou tvář a ramena, přičemž je kladen důraz na její mimické pohyby při vyjadřování myšlenek textu skladby. Inovací je, že v tomto případě nevystupuje celou dobu sama. Před druhým refrénem se objeví druhý pár ženských rukou, který ji zvedne do výšky a divák pak z volně visících nohou usuzuje, že se Maddie škrtí. Nakonec se vysvobodí a pokračuje ve své choreografii.Komentáře [ 2 ]

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)