Slyšte Antemasque. Hlavně vy, kteří jste milovali At The Drive-In

Po rozpadu legendárních amerických At The Drive-In jsem subjektivně nebyl stoprocentně spokojen s žádným projektem , za kterým zpěvák Cedric Bixler-Zavala a kytarista Omar Rodriguez-Lopez stáli. Nikdy mi nepřišlo, že by jakkoli dosahovali kvalit a originality At The Drive-In.
Nyní je ale všechno jinak. Loni tihle dva založili kapelu Antemasque a rovnou nahráli debutové album, které se jmenuje stejně jako kapela. Přizvali si ještě bubeníka Davida Elitche, který s nimi hrál v The Mars Volta, a baskytaristu Fleu, jenž patří do sestavy Red Hot Chili Peppers. Výsledkem společného nahrávání je kolekce, která je nesmírně dramatická, energická a plná neuvěřitelně silných melodií. Taková 50 000 Kilowatts je neskutečně silná, strašně mi připomíná kapelu Slade.
Dovoluji si vám ji doporučit a věřím, že budete stejně nadšeni, jako jsem já. (Ta deska vyšla už loni v listopadu. Já se k ní ve fyzické podobě, protože jenom tak mě baví alba poslouchat, dostal až nyní, takže pokud pro někoho nosím dříví do lesa, omlouvám se.)Komentáře [ 1 ]

  • Petr Hrubeš napsal:

    Zdravím a přináším dobrou zprávu – ANTEMASQUE zahrají 27. 6. v pražské MeetFactory. mohl bych vás poprosit o šíření této informace? Chcete poslat TZ? Budete chtít akreditaci?

    S pozdravem,

    Petr Hrubeš

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)