Gene Simmons z Kiss na hlavě

Přiznám se, že jsem dlouho přemýšlel, jestli tuhle historku uveřejnit. Po skvělém čtvrtečním koncertu L7 jsem se rozhodl, že ano, byť jsem ji pouze vyslechl a vlastně se mě vůbec netýká.
Jde o kamaráda, znalce a milovníka hudby. Byl přizván, aby svou skvělou znalostí anglického jazyka pomohl při setkání médií se skupinou Kiss. Tahle parta hrála v pondělí večer v pražské O2 areně a před koncertem poskytla několik rozhovorů.
Kamarád asistoval při rozhovoru pro jednu českou televizi. Protože je velký hudební fanoušek a sběratel, než dorazil do šatny haly, koupil kdesi v bazaru vinylové album Kiss. Věděl ale, že Gene Simmons, který onen rozhovor poskytoval, nechce rozdávat autogramy. Prý proto, že se s nimi kšeftuje na aukčních internetových stránkách a on tomu nechce napomáhat.
Když byl rozhovor pro televizi ve finále, osmělil se kamarád a požádal Geneho Simmonse o podpis. Baskytarista skupiny Kiss se prý zašklebil a řekl mu, že to bude stát pět dolarů. Dolary ale kamarád neměl, navíc si myslím, že mu bylo trochu proti srsti za autogram platit. Vypadalo to tedy, že si podpis neodnese, a tak se s tím smířil.
Potom se ale Simmons otočil, čapnul vinylovou desku, na kterou kamarád ten podpis žádal, doslova mu ji přirazil na hlavu a začal se pomalu a s velkým tlakem podepisovat. Kamera oné televize prý točila, a tak to třeba někde uvidíte.
Kamarád se pořádně zpotil, navíc mu podpis tímto způsobem předtím nikdo nedal. Má ho ale.
Gratuluju.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)