Náhlý výpad kolenem do terče

Stáli přede mnou při koncertu Limp Bizkit na Rock for People, ale ten je ani trochu nezajímal. Ona byla ovíněná, on také. Přišourali se k mému dohledu odkudsi z občerstvovací zóny.
Na první pohled se jevili jako šťastní milenci. Náhle se ale začali pošťuchovat, a když takto dorazili na doslech, registroval jsem jeho poučku: „Jestli se chceš cítit bezpečná, musíš umět sebeobranu. Naučím tě základní chvat.“
Vysvětlil ji, že by si neměla nechat od cizích chlapů sahat na zadek. Zajímavé bylo, že jakmile řeklo slovo “zadek“, rozplývala se v počátečním stádiu vzrušení, zatímco on si toho ve svém počátečním stádiu opilosti velkoryse nevšiml a hustil do ní dál ohavná pravidla sebeobrany.
„Jakmile ti sáhne na prdel, čapneš ho za ruku, zalomíš ji od těla a zkroutíš mu ji za záda,“ konstatoval a po teoretické části přešel k praktické.
Ovíněná dívka si nejdříve párkrát vyzkoušela jeho chvaty na vlastní kůži coby figurantka, a potom si role vyměnili. „Teď ti sáhnu na prdel a ty mě zlikviduješ,“ zavelel.
Když se ale jejího zadečku dotkl, povolilo její napětí a zhluboka vydechla. Pomalu mu nachmatala ruku a další její doteky napovídaly, že se jej snaží přimět, aby v tomto erotickém líčení pokračoval.
On však byl neoblomný. Vynadal jí a v teoretické rovině zopakoval, jak má chvat udělat.
Vše se opakovalo ještě dvakrát, sahal jí na zadek, přičemž napodruhé už šla málem do podřepu, jak se jí jeho dotek líbil.
On ji ale sjel opět a podrážděně až nepřátelsky na ní ukázal chvat tak, že vyjekla bolestí. „A teď ty. Musíš se to naučit, co když tě bude někdo obtěžovat.“
Jak chtěl, tak se stalo. Dotkl se jejího zadečku, ona se s ohledem na stupeň své opilosti nečekaně hbitě otočila, zalomila mu ruku, ale namísto jejího zkroucení za záda nakopla mládence přesně do těch míst, kam to muži nemilují – do rozkroku. Vší silou, přirozeně.
On se svalil v bolesti na zem a dívku krutě proklínal, zatímco ona nad něho poklekla a pološeptem mu sdělovala, že ho miluje.Komentáře [ 1 ]

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)