Úžasní fanoušci Foo Fighters. A husí kůže navrch

Těžko nyní pochybovat, že nejúžasnější fanoušky na světě má skupina Foo Fighters. Abychom byli spravedliví, nejskvělejší fanoušky má v Itálii. Dalo se jich tam totiž dohromady tisíc a společně odehráli písničku Learn To Fly, právě od Foo Fighters.
Jejím účelem bylo nejenom se poklonit Davidu Grohlovi a jeho partě, ale také jim dát jasnou informaci o tom, že si přejí, aby do Itálie a konkrétně Ceseny přijeli koncertovat.
Fanoušci v italském regionu Romagna, kde Cesena leží, založili v prosinci loňského roku YouTube kanál projektu Rockin ’1000. Jeho cílem bylo prostřednictvím videí, internetové kampaně a dalších akcí sehnat tisíc muzikantů a fanoušků, kteří společně zahrají coververzi skladby Learn To Fly. Tím prý kapele dokáží, jak moc chtějí, aby v Ceseně odehrála koncert.
Výsledkem je video, ve kterém stovky bubeníků, kytaristů, basáků a zpěváků hrají a zpívají píseň Learn to Fly. A nemusíte být ani fanoušky skupiny, abyste při sledování tohoto počinu měli husí kůži.
Po dohrání skladby došlo na proslov autora a koordinátora celého projektu Fabia Zaffagniniho. „To video je koncipováno tak, že je určeno jen pěti lidem – Chris, Pat, Nate, Taylor a Dave Grohl z Foo Fighters. Víte, Itálie je země, ve které se sny neplní snadno, ale je to země plná vášně a kreativity. To, co jsme udělali, je obrovský zázrak,“ řekl.
Tisíckrát ano. To, co v Itálii provedli, je nebeská frajeřina. Všechna čest.Komentáře [ 1 ]

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)