Fred Durst něčím trpí. Chce být Rusem

Fred Durst, zpěvák americké skupiny Limp Bizkit, jež se letos v červnu představila na Rock for People v Hradci Králové, vykazoval až donedávna všechny znaky dobrého psychického zdraví. Nyní se to ale zásadně změnilo. Rozhodl se totiž připojit k blouznivcům a neznalcům tamních poměrů Depardiemu nebo Seagalovi (ten druhý se na Rock for People představil loni), kteří se chtějí stát obyvateli Ruska. Oba proto, že podporují cara Putina a je jim blízká jeho totalitní politika. Durst možná také.
Předesílám, že kdyby se Depardieu a Seagal nakonec do Ruska přestěhovali, neměl bych o ně strach. Je nad slunce jasné, že by byli spokojeni, protože by se o ně Putin a jeho parta postarali tak dobře, že by se s obyčejnými Rusy vůbec nesetkali a mohli by dál blouznit o plusech života v nedemokratické zemi bídy, alkoholu a vojenských tažení.
Podle ruské tiskové agentury TASS se nyní k těm dvěma hodlá přidat právě Fred Durst. Zamýšlí přestěhovat se na Krym, tedy kus země, kterou si loni Putin zabral silou. Postupem času by na tomto okupovaném území chtěl Durst založit tradici filmového festivalu. Hodlá na Krymu také (a už to začíná) iniciovat vznik čtvrti, která by byla podobná americké Beverly Hills, tedy čtvrti bohatých a rozmazlených. Říkal jsem si, že tam přece nebude žít z ruky do huby, jako obyčejní Rusové. Totalita se nedělá a nepodporuje z ulice.
Durst hrál se svou kapelou v Rusku poprvé v roce 2012. Zamiloval si tamní fanoušky a také tamní pohostinnost. Vzhledem k tomu, že má už delší dobu problém s nafoukanou arogancí Ameriky, byť je sám jejím typickým představitelem (pokud jde o velkohubé výroky v minulosti), rozhodl se dnes být Rusem. Proti gustu žádný deputát. Třeba mu tam v blahobytu bude fajn.
Rád bych ještě podotkl, že tato úvaha o Fredu Durstovi není namířena proti demokraticky smýšlejícím Rusům. Není pochyb o tom, že je jich v té zemi drtivá většina.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)