Omezenost na odiv

Jeden známý soutěžil v televizním AZ kvízu. Nepochodil ale zrovna nejlépe, a tak jakmile byl díl, který se předtáčel, odvysílám, vzal si na čtrnáct dnů dovolenou a opustil rodné městečko, aby se mu za jeho neschopnost v soutěži odpovědět lidé neposmívali. Když se pak vrátil, stejně měl pocit, že se mu za jeho zády všichni, včetně dětí z mateřské školky, smějí.
Dnes, pár let poté, bych mu mohl směle sdělit, že je skvělá doba pro pitomce. Neznalí a hloupí se vystavují na odiv a dmou se kvůli svému handicapu pýchou. Nejvíce patrné je to v internetových diskuzích, samozřejmě. V nich se vůbec soustředí elita národa.
U hudebních článků je to například tak, že napíšete (třeba) informaci o skupině No Name a v diskuzním fóru pod ní se objeví několik strohých sdělení: „Neznám“. Hotovo.
Nic proti těm, kterým nebylo dáno z nebes. Pokud bych jim ale mohl být poníženým rádcem, dovoluji si podotknout, že mi ani v roce 2015 nepřijde, že trouba jest hrdinou.
Pokud tedy budete zase někdy vystavovat na odiv svou neinformovanost a neznalost, vězte, že na internetu (to je to, co používáte denně a není to jenom modré) je možné všechny informace sehnat. Oč lépe se bude pod článkem u vašeho mistrovsky a vtipně vymyšleného krycího jména vyjímat lakonické „Nelíbí se mi“, než dosud hojně užívané odhalení vlastní idiocie ve tvaru „Neznám“.
Pravím: Poznej, troubo! Není to problém.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)