Superstar je stromeček na produkty, dnes už nic víc

Před pár týdny začala další série Superstar a hned na začátku přiznala naprosto vše. Tato soutěž u nás bohužel v posledních letech negenerovala zpěváky, kteří by zásadně promluvili do dění na české scéně, spíše vypouštěla do světa mírně talentované zoufalce bez schopnosti napsat si písničku i text a nadšené z jakékoli podřadné role v nějakém muzikálu.
Proto se rozhodla být především stromečkem na produkty. Jedním je coca-cola, o kterou účastníci maškarády bezmála zakopávají na každém kroku, dalším přeslazené výrobky Kinder, jimiž je také vyzděný kdejaký kout, a najdou se i další.
Superproduktem je také moderátorka Jitka Nováčková, která je dokladem toho, že současný moderátor nemusí mnoho vědět, nemusí obstojně mluvit, stačí jen, když dobře vypadá. Taková Nováčková nám třeba o sobě bezelstně prozradí, že ráda požírá sladké, má problémy s nadváhou, fotí selfíčka a že ještě ten den nedostala pusu, načež ji dva hoši, kterým se každý v soutěži snaží nakukat, jak jsou sexy, oblíznou, aby přestala škemrat. A Nováčková pak klidně pronese: „Já bych se tě zeptala na jednu záludnou otázku…“ Nepředpokládám však, že by jí kdokoli z tvůrců uvedeného pořadu byl schopen říct, že na otázku se neptá, ale otázka se pokládá.
Zpěváci při rozhovorech mačkají produkty od výrobce nápojů i sladkých poživatin v rukou a musí se tvářit, že je to přirozené, reklam v mezičase na různé blbiny je tolik, že za to bude opravdu hodně peněz, a že se na obrazovce několik blouznivců snaží zazpívat dobře již dávno někým vymyšlenou a mnohem lépe interpretovanou písničku, je druhořadé, i když tato soutěž původně vznikla jako talentová.
Mám ale pro účastníky dobrou zprávu. Superstar vám zaručí jen patnáct minut slávy. Jakmile ji opustíte, začínáte znovu. Ti v soutěži nejlepší ovšem se zásadním handicapem. Smlouva, kterou v soutěži podepíšete, vám neumožní dělat bez svolení kapitánů Superstar prakticky nic. Patnáct minut slávy vyměníte za několik let žaláře. A nepočítejte s tím, že na vás někde čekají autoři písniček a textů, to se musíte naučit dělat sami.
Superstar je prostě soutěž, která pro vás nemá smysl. Běžte raději zpívat na ulici nebo u vás doma do hospody. To má větší smysl a je to lepší a hlavně naprosto přirozený začátek kariéry.Komentáře [ 1 ]

  • pok napsal:

    Ahoj Jardo, to jsi zjistil trochu pozdě, ne? Nekoukej na bednu, alespoň ne na blbosti z ranku TV show. Očisti se od bludů civilizace! -pok-

Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)