Tu chci! (nečtěte vy, kteří nemáte rádi vulgarismy)

tzweKamarád Thom z kapely Imodium mi poslal recenzi, kterou našel kdesi na Facebooku. Je na koncert Ellie Goulding, který jsem recenzoval také, což znamená, že jsem na něm byl. Ta recenze je úžasná, přesně takhle to, co do mluveného projevu, vypadalo – a ty si to, Thome, pamatuješ – na Bytových turné kapely Imodium, a ostatně i mimo ně. Ten slovník je úžasný. Posuďte sami:

Tak ten včerejší vymrdanej pokus od nějaký vypíčený zpívání v posraný outu areně byl fakt vypičeně ubohej a ta piča, co tam kdákala nějaký vymrdaný náhodný anglický slova a myslela, že mají nějaký super vymrdanej smysl. No do piči lituji vás, vy mrdky vymrdany, fakt jste byli všeci k smíchu, jak jste tam z té piči skákali jak postřelený sobi. Fakt vole hovna v potoce jsou hnědý a mrdam vás na straně vedle dědy. Piče ubohý. A Elina to posrala jak kráva. Zbytečný vymrdaný vyhozený peníze z vokna. Příště si radši budu prdět do rytmu, než jít na její koncert. Fuj, mrdky zmrděný. Že jsem po té piče radši něco nešlehla. Celou dobu jsem po ní řvala jak ta piča, a ani se nepodívala na mě, piča.

Udělal jsem v tom článku pár editorských zásahů, aby byl jasnější. Názor a slovník ale zůstaly. I ten poetický verš uprostřed. Zároveň jsem si říkal, že jestli někdy budu dávat dohromady nějaký tým mladých recenzentů, tahle holka, jakási Nikola K., v něm nesmí chybět. Osobně bych z jejího hodnocení ve svém použil tak tři čtyři slova (včerejší, pokus, v potoce a možná ještě rytmu), na můj vkus je v něm moc erotiky, nicméně jsou v něm tak hluboké emoce, že jsem na jejich dně vystopoval určitý autorský talent a potenciál.
Ufff.

 Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)