Adele zase zapomněla text a místo toho řekla „shit“. Lidé to milují

V dnešní době zaujmou spíše omyly, chyby, trapasy a přešlapy, o tom není sporu. Pokud se to stane někomu skvělému, jde o milé chvíle, které fanouškům připomínají, že i největší hvězdy jsou z masa a kostí.
Britská zpěvačka Adele budiž příkladem. Tím spíš, když si už z výpadků, ať už technických nebo paměťových, hlavu nedělá. Dokázala to už v únoru po Grammy, kdy se rychle otřásla z nezdařeného vystoupení zapříčiněného neposlušným mikrofonem, který během vystoupení spadl přímo na struny klavíru. To ji rozladilo tak, že její výkon byl hluboko pod hranicemi jejích možností. O pár dní později ale fanouškům vše vynahradila v show Ellen DeGeneres.
Technické problémy se jí nevyhnuly ani během právě probíhajícího turné. Když při koncertu v Birminghamu vypadl zvuk, zpívala dále, přestože ji nebylo slyšet. Publikum ale okamžitě zareagovalo sborovým zpěvem a byl z toho magický moment. Nakonec Adele celou situaci obrátila ve svůj prospěch i díky humoru. V něm je stejně dobrá jako ve zpěvu a při proslovech si rozhodně nebere servítky.
Poslední chybička se do jejího výkonu vloudila minulý víkend v Lisabonu, když se spletla v jedné ze svých oblíbených skladeb Million Years Ago. Po chvilce si to uvědomila a zareagovala tak, že publikum vybuchlo smíchy. „Shit, špatná slova, shit, shit, shit, hahaha. Začala jsem zpívat sloku místo refrénu, sorry!“ smála se.
K onomu momentu došlo na videu v padesáté sekundě.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)