Jak na Mig 21 přišla neodolatelná chuť

Sex, drogy, rock’n’roll – tak to bylo, je a bude. Tímto heslem se v minulých dnech ostatně řídili i členové kapely Mig 21. Po svém čtvrtečním koncertě v Havířově se totiž namol opilí vloupali do restaurace, odkud je přivolaná policie odvezla na záchytku a ráno, když už to bylo technicky možné, vyslechla. Způsobené škody již údajně majiteli restaurace uhradili.
Macháčkova parta ten den vystupovala v havířovském klubu Stolárna. Po koncertě muzikanti odešli do tamního penzionu, kde byli ubytováni. Jeden z členů však měl narozeniny, které chtěla kapela parádně oslavit v přilehlé restauraci. Udělala by to jistě důsledně a hlavně legálně, jenže ona restaurace byla zavřená. A jelikož chtíč slavit byl silnější než dobré mravy, hudebníci se do lokálu vloupali a začali se sami obsluhovat. Naneštěstí pro ně byla restaurace zabezpečena alarmem, který upozornil majitele a rovnou i policii.
Policisté hudebníky převezli na záchytnou stanici v Karviné, kde jim nezbylo nic jiného, než vystřízlivět. Poté je vyslechli a vznesli vůči nim obvinění ze spáchání přečinu krádeže a poškozování cizího majetku.
Sex, drogy, rock’n’roll – vše je tedy, jak má být. Příběh nasytil média a Mig 21 jsou o něco slavnější. Stejně by mě ale ze všeho nejvíc zajímalo, jak se teď mládenci přesně cítí.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)