Problém Lindex skončil. Po holkách se mi stýská

Jak už jsem se na těchto stránkách zmínil, byl jsem několik let nechtěně součástí prodejního řetězce Lindex. Je to obchod s dámskými oděvy, spodním prádlem a módními doplňky, takže mě to zase až tak netěšilo. Tím spíš, že se nějakým mně nepochopitelným řízením osudu dostalo číslo mé pevné telefonní linky na internetové stránky smíchovské pobočky Lindexu a asi čtyři roky mi domů volaly dámy lačníci zakoupit si poslední hit v oblasti progresivně sesmoleného spodního prádla.
Na telefonáty, které neustávaly ani o víkendu, jsem reagoval podle nálady. Když mi bylo ouvej, poslal jsem dámu k šípku, případně jí rovnou oznámil, že společnost Lindex definitivně skončila. Když jsem byl relativně v pohodě, vysvětlil jsem, že jde o omyl, a mou jedinou touhou je, aby mé číslo bylo navždy smazáno ze stránek společnosti. A když jsem měl náladu extra dobrou, dámám jsem dokonce nějaké spodní prádlo „prodal“. Jedné jsem například nakukal, že jí k její pleti rozhodně sedí barva bordó, aby se mě teprve po chvíli zeptala, jak vlastně vím, jakou barvu má její pleť. Neztratil jsem nad situací kontrolu a prozradil jí romantickým hlasem, že telefonáty společnosti vyřizuju již sto třicet pět let a barvu pleti žen poznám po hlase.
Už už jsem si myslel, že má nedávná čtvrtá návštěva společnosti Lindex s apelem na smazání čísla z internetových stránek zabrala a ono odtud zmizelo. Ve středu mě ale z omylu vyvedla dáma, která mi zavolala (v domnění, že volá do Lindexu) a mile se zeptala: „Prosím vás, máte kalhoty?“
„Samozřejmě,“ odpověděl jsem. Teprve následně mi došlo, že se neptá na to, jestli mám gatě na sobě, ale zajímá ji nové zboží. Jsa v relativně stabilizované náladě jsem dámě vysvětlil, jak je to s telefonním číslem, na které volá, a ona se na to konto velmi rozlítila. Celou situaci nazvala šlendriánem a ubezpečila mě, že to tak nenechá.
A nenechala. Za deset minut mi volala vyděšená slečna, která se takto chtěla přesvědčit, že nejsem „jejich“. Za podnik se mi omluvila a sdělila mi, že mé číslo z databáze firmy Lindex vymažou. Konečně….
Ačkoliv – včera mi na pevnou linku nikdo nevolal a bylo mi smutno. Přece jen jsem se zákaznicemi Lindexu prožil kus života.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)