Slavná selfie byla výsledkem nepovedeného žertu

selfie3f-1-webSlavná selfie moderátorky Ellen DeGeneres s Meryl Streepovou, Jennifer Lawrenceovou, Bradleym Cooperem či Bradem Pittem, která vznikla během předávání cen americké Akademie filmových umění a věd v roce 2014, byla výsledkem nepovedeného žertu.
Pro britský deník Daily Mail to prozradila samotná DeGeneres. Zamýšlený žert prý spočíval v tom, že měla požádat Meryl Streepovou, aby se s ní vyfotografovala. „A pak bych jí řekla, aby tu fotografii udělala ona, takže by na ní nakonec nebyla,“ vysvětlila DeGeneres.
Plán prý nakonec překazil Bradley Cooper, který se nabídl, že fotografii udělá, přičemž se k trojici následně připojily další hvězdy. „Netušila jsem, že se to stane,“ řekla DeGeneres.
Momentku DeGeneres zveřejnila prostřednictvím svého účtu na Twitteru. Fotografie, na níž se kromě zmíněných objevili například i Kevin Spacey, Julia Robertsová, Angelina Jolieová a Lupita Nyong’oová, během následujících dvou hodin zaznamenala více než dva miliony sdílení a stala se do té doby nejsdílenější fotografií na Twitteru.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)