Vtip od Johna Corabiho

John CorabiMinulou neděli hráli v Praze The Dead Daisies. Je to kapela, ve které zpívá můj oblíbený vokalista John Corabi. Byl v minulosti například u The Scream, Mötley Crüe nebo Union.
Já byl ale ten den na festivalu Colours of Ostrava, takže jsem koncert neviděl. Napsal jsem nicméně otázky kamarádovi Martinu Skřivanovi a on je Corabimu v Praze položil. Vznikl tedy rozhovor.
V něm jsem se sedmapadesátiletého Corabiho zeptal na to, jak dlouho může člověk být špičkovým rockovým zpěvákem. V odpovědi došlo i na vtip, o který se s vámi, především svými vrstevníky i těm, kteří cítí, že čas běží rychleji a rychleji, moc rád podělím.
Corabi odpověděl takto:
Na sedmapadesát se vůbec necítím, pořád mě to baví. Ve dvaceti jsem byl pěkně splašený, ale s věkem se všechno víc rozjasní. V Americe existuje takový vtip. Dva býci stojí na kopci, dívají se na stádo krav dole a ten mladý býk povídá starému: „Pojď, poběžíme dolů a jednu ošukáme!“ A ten starý na to: „Půjdeme krokem a ošukáme je všechny“. Rozumíte mi?Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)