Nemilosrdná pomsta Leoše Mareše

Na Sázavafestu, který začal ve čtvrtek ve Světlé nad Sázavou. Vystoupil i písničkář Jiří Schmitzer. Přišel na pódium, zasedl na připravenou židli a natěšeným divákům naprosto upřímně řekl: „Pokud budete mít od mého vystoupení velká očekávání, budete zklamáni.“ Domnívám se, že by tahle slova měla používat velká část našich kapel a zpěváků. Schmitzer pak však očekávání naplnil. V jeho vystoupení byly písničky, pokusy o ně, omluvy, humor a pokora.
Ve čtvrtek v noci mě ale totálně deklasoval jinak moderátor Leoš Mareš. Na scéně, která dostala název White House, měl po půlnoci své dýdžejské vystoupení. Nechal se na ně dovézt vozítkem, čímž vzbudil v celém areálu pozornost, a tak mu bylo určitě dobře. Potom pouštěl nějaké pecky, do toho vřískal prázdné věty a v jednu chvíli se nemilosrdně pomstil světu.
Řekl totiž, že mu pořadatelé sdělili, že diváci ten den zlobili. Tuhle blbinu rozvinul dál, když pravil, že je to informace zaručená. Poté na sebe vzal roli mstitele a jinak velmi nadšeným divákům sdělil: „Proto si myslím, že potřebujete trest. Já vás potrestám tím, že vám pustím svou píseň.“ A následoval jeden z jeho hudebních pokusů.
Úlekem jsem uskočil a odebral se do bezpečné vzdálenosti. Tak moc jsem, kurva, přece nezlobil.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)