Vezmeš si mě? A Bryan na to dohlédl

Upřímně řečeno mě tentokrát středeční koncert Bryana Adamse až tak nenadchl, což ale neznamená, že byl špatný. Stal se tím, jenž je příjemné prožít, ale časem na něj zapomenete, protože třeba potom navštívíte jiné, které budou mít větší koule.
Vlastně to ale není tak docela pravda, protože v pražské O2 areně nastal při Adamsově večírku moment, na který asi jen tak mnozí nezapomenou. Koncert pomalu končil a najednou si reflektory vybraly pár pod pódiem a namířily linii světla na jejich osudový akt. On požádal o ruku ji, o to nejspíš v danou chvíli šlo. A Bryan Adams jim požehnal.
Napadá mě, že přesně to ke koncertu tohoto umělce patří. Klid, pohoda, bigbít, pěkný zpěv a do toho láskyplné emoce. Můj kamarád Pavel přiznal, že uronil slzu. Uronila ji i dívka, která byla o ruku požádána. A možná ji uronili i mnozí jiní, kteří daný akt zaregistrovali a nechali se dojemností chvíle svést.
Zažil jsem už na koncertech svatby, zažil jsem svatby na festivalech, žádosti o ruku také. Pokud ti dva Bryana Adamse milují a na jeho vystoupení se jim dostalo možnosti provést uvedený úkon, určitě to pro ně bude zážitek na celý život, především pak na ten společný. Přeju jim štěstí a podotýkám, že lidé by se měli žádat o ruku na rockových koncertech. Lepší prostředí těžko najdou. A tisíce svědků po kupě jakbysmet.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)