Policie chce řidičům za trest pouštět Nickelback

Policie z města Kensington v kanadské provincii Ostrov prince Edwarda chce řidičům, které během vánočních svátků přistihne řídit pod vlivem alkoholu, za trest pouštět skladby od kapely Nickelback. O svých plánech informovali tamní ochránci zákona na Facebooku.
Spolu s oznámením zveřejnili fotografii třetí studiové desky kapely s názvem Silver Side Up (2001), kterou budou lidem porušujícím zákon přehrávat na cestě do vazby.
„Vězte, že policejní služba v Kensingtonu bude na konci roku hledat lidi, kteří jsou dostatečně hloupí na to, aby pili a řídili. A když vás chytíme, a my vás chytíme, kromě mastné pokuty, obvinění z trestného činu a ročního zákazu řídit vám dáme i bonusový dárek v podobě pouštění alba od Nickelback během jízdy do vězení,“ napsali policisté, kteří také doufají, že ještě nerozbalené desku nebudou muset otevírat.
„Prosíme, nenuťte nás zničit tuto perfektně zabalenou kopii nahrávky od Nickelback. Vy nepijte a neřiďte, a my vás ji nebudeme nutit poslouchat,“ dodali v příspěvku, který se stal virálním hitem.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)