Zábavná hra Pyskuj s Hentai Corporation a nový videoklip k tomu

Musím se přiznat, že na středeční (21. 12.) večírek kapely Hentai Corporation jsem odcházel plný napětí. Na jednu stranu mi bylo zřejmé, že u uvedení nového videoklipu nesmím chybět, respektive nechci, na stranu druhou jsem moc dobře věděl, že občas hřešícího abstinenta každé setkání s touto divokou pražskou skupinou trýzní. Řešení jsem ale našel ihned, budu hledět pouze před sebe a kupředu.
Pozvánka byla na sedmou. Já přišel v sedm deset a bylo mi řečeno, že kdybych přibyl o čtyřicet minut dříve, videoklip bych už viděl. Takhle budu muset počkat do půl osmé, kdy oficiálně večírek začne. Nakonec se začalo v devatenáct čtyřicet, což mě sice naštvalo, ale nehrálo to už žádnou roli.
Bylo mi slíbeno, že zábavnou soutěž, která předcházela představení klipu, bude uvádět moderátor Jan Rosák. Jakmile ale byla odstartována, za moderátorský pult si stoupl člen kapely Durex, chopil se mikrofonu a odstartoval soutěž, na jejíž průběh jen tak nezapomenu. Mimochodem, Durex byl zábavný tím, jak se po jakékoli své větě na celé kolo neodolatelně usmíval, čímž mě osobně strhl k řehotu také. Tak prostě funguje kouzlo osobnosti.
Soutěž se jmenovala Pyskuj. Zúčastnili se jí tři soutěžící, moderátor Durex alias Rosák a klávesista kapely František Koucký, který působil jako přenašeč cen, čili spojka mezi moderátorským pultem Durexe a soutěžícími.
Ti mohli vybírat otázky z témat Česká hudební scéna, Hentai Corporation, Fauna a flóra, Filmové hlášky či KSČ (pokud si to dobře pamatuju). Každá měla hodnotu určitého množství (či dávky) alkoholického nápoje, takže soutěžící například nahlásili: „Česká hudební scéna za dva absinthy.“ Následně se jim dostalo otázky typu: „Vyjmenuje tři naprosto zbytečné české kapely“, přičemž za správnou odpověď (v tomto případě soutěžící jmenoval Kryštof, Ortel a Škwor, což bylo prý správně) obdrželi alkohol v té hodnotě, která odpovídala otázce. Tento soutěžící tedy obdržel dva absinthy.
Vzhledem k tomu, že všichni tři soutěžící do sebe své výhry od počátku ihned vlévali, brzy se ukázalo, že jejich rozlišovací schopnosti chabnou a nedostává se jim rychlosti v reakcích na cokoli. Jednomu z nich byl dokonce zanedlouho přinesen kýbl a divákům byla tlumočena žádost, aby mu s výhrami trochu pomohli. Upřímně řečeno, na takovém večírku se tací, kteří ho nenechali v bryndě, našli.
Otázky byly věru záludné. Jaká je oblíbená sexuální praktika člena Hentai Corporation Durexe, zněla například jedna. Podle zpěváka Radka Škarohlída, jenž během soutěže neustále vykřikoval velké pravdy i drobnější polopravdy, byla správná odpověď „Pusa, prdel, pusa, prdel,“ nicméně Durex to potvrdil jen velmi opatrně a téměř nerad.
Padla i otázka, jaká je průměrná délka penisu členů kapely Hentai Corporation, s tolerancí patnáct centimetrů. Soutěžící odhadl, že je to pětatřicet centimetrů, načež byl moderátorem vyveden z velkého omylu, dokonce mu prý ke správné odpovědi nepomohla ani tak velkorysá tolerance. Kdosi v sále, tuším, vykřikl, že přesné číslo je osm centimetrů.
V rubrice KSČ byla například prostá otázka: „Obočí?“ Správná odpověď byla „Brežněv“. A kdo ze soutěžících měl štěstí, obdržel alkohol za prémii, která byla ukrytá v soutěžním políčku a označena kresbou dámského přirození.
Soutěž to byla výtečná. Jezdit tak ještě na dětské tábory, jistě bych ji příští léto prosadil do večerního celotáborového programu u vatry. A nejlepší na tom všem bylo, že videoklip k písničce Až ti řeknu je tak skvělý, že jsem z pražského Rock Café odcházel plný silných duchovních a uměleckých impulsů.
Klip bude k vidění prý někdy po šestadvacátém prosinci, tak na něj mrkněte.
A hrajte Pyskuj.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)