Hlavní roli ve filmu Padesát odstínů temnoty ztvární Rowan Atkinson

Za pár dnů bude v premiéře uveden další díl z erotické filmové série Padesát odstínů. Bude se jmenovat Padesát odstínů temnoty a každý, kdo viděl dva roky starý snímek Padesát odstínů šedi, se jistě nemůže dočkat. Drtivá většina diváků nicméně netuší, že hlavní mužskou postavu ve filmu tentokrát ztvární Rowan Atkinson.
Když se předloni v květnu objevil trailer k Padesáti odstínům šedi právě s Atkinsonem, bylo to krajně podezřelé. Všichni už přece věděli, že v Padesáti odstínech šedi ani na okamžik nehraje. A měli pravdu. Muž, který ve filmovém světě proslul jako nešikovný natvrdlý idiot k zulíbání Mr. Bean, se v Padesáti odstínech šedi na plátně skutečně ani nemihl. Svět se následně domníval, že šlo o nejapný žert a jen se smál. Teprve nyní je vše jasné.
Z různých zahraničních zdrojů a prazdrojů přicházejí informace, že Jamie Dornan, který v prvním dílu ztvárnil hlavní postavu sexuálního „kazatele“ Christiana Greye, uprostřed natáčení druhého dílu po jedné adrenalinové sexuální scéně s nafukovacími rovnátky bouchl pěstí do stolu a prohlásil, že tak pitomý scénář už dál realizovat nebude. Přestože pokuta za odchod z natáčení byla i pro něho astronomická, skončil, neboť si prý chtěl stůj co stůj zachovat už dávno ztracený profesní kredit.
Produkce namísto něj přizvala Rowana Atkinsona, britského herce, který tehdy tvrdil, že zrovna nemá do čeho píchnout. Ti, kteří u mimořádně rychlého natáčení (s ohledem na blížící se termín premiéry) byli, s němým úžasem hovoří o tom, že si počínal skvěle. Jeho osobní thajská masérka Emily De Sadeová dokonce na několika sociálních sítích, kterých je aktivně pod několika jmény účastna, zanechala mistrovsky zformulovanou informaci o tom, že z erotického filmu udělala Atkinsonova přítomnost v podstatě velmi příjemné, letně laděné hard core porno.
Vše nakonec jasně vysvětluje i blamáž s trailerem z roku 2015. Atkinson tehdy prý přišel do studií, aby zkusmo natočil několik scén z uvedeného filmu. Vše vykonal v dobrém rozmaru milionáře, který si zašel během odpolední zdravotní vycházky vyzkoušet, zda by mu to v erotickém dramatu jako herci šlo. Záběry s ním nejsou z filmového hlediska tak kvalitní proto, že směl natáčet pouze s osobním řidičem šéfa dablérek Malcolmem Stewartem, který točit vůbec neumí. Přesto vznikl materiál, který slouží jako trailer chystané premiéry snímku Padesát odstínů temnoty.
Podívejte se na něj a těšte se. Erotický trhák roku zakleká do pomyslných sadomasochistických bloků, od huby mu prýští pěna, potí se a nedočkavě hýká.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)