Jak Mariah Carey podělala playback

Americká zpěvačka Mariah Carey měla být v sobotu hlavní hvězdou jedné z největších světových oslav příchodu Nového roku. Vystoupení se uskutečnilo na newyorském Times Square, na němž se podle listu New York Times sešel více než milion lidí. Další miliony sledovaly show v přímém přenosu. Dopadlo to však katastrofálně.
Nejdiskutovanější celebritou prvního dne roku 2017 se díky zmíněné show stala Mariah Carey. Nemusela ani zemřít, stačilo, že si během silvestrovského koncertu v New Yorku udělala ostudu před celou Amerikou. Během jednoho z největších hitů – Emotions – přestala zpívat a fanouškům si několikrát postěžovala na technické problémy. Ty pokračovaly i během další písně znějící z playbacku, a tak nakonec odkráčela z pódia předčasně.
Režiséři televizních přenosů v podobných situacích obvykle pohotově zařadí reklamní blok, v tomto případě se tak ale nestalo a několikaminutový trapas byl odvysílán bez přerušení v rámci programu Dick Clark’s New Year’s Rockin’ Eve With Ryan Seacrest. Zástupci zpěvačky proto hovoří o sabotáži, ona sama si pár hodin po vystoupení na Twitteru z fiaska udělala legraci, protože jakékoli výmluvy by zřejmě byly zbytečné.
Posuďte sami.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)