Porazila mě technika. Konkrétně arogant Facebook

Nikdy jsem nad technikou nevyhrál. Nikdy. V ideálním případě jsem jí porozuměl, výhru však na kontě nemám. Však mi také o ni nikdy nešlo… až do nynějších dnů.
Kolem 15. července mi vypověděl službu Facebook. Jde o stránky, které podporují stránky www.spulak.cz, čili o profil, na nějž vždy umístím informaci o tom, že jsem na uvedené stránky umístil nějaký článek, případně na ně vrznu odkaz na nějaký svůj článek třeba na Novinkách.cz. Nikdy jsem neodkazoval na žádné porno, nikdy na teroristické organizace, nikdy na komouše. Mým největším proviněním bylo a je, že se stydím za poslední dvě české prezidenty, což jsem dal v některých svých příspěvcích najevo.
V uvedený den ale Facebook podporující mé stránky přestal pracovat. Nebylo možné na něj vložit žádný příspěvek, protože ho následně nezveřejnil. Po pár dnech jsem zjistil, že mi neukazuje ani zprávy, nelze se nikam doklikat, tím pádem ani obrátit na někoho z podpory o pomoc. Vypadalo to jako hackerský útok, nicméně jsem nepřišel na to, proč by někdo takto útočil zrovna na mě.
Požádal jsem tedy o pomoc přátele. Většina byla bezradná, až teprve jedni se prodrali až na zahraniční podporu Facebooku a sdělili jí, co se stalo. Odpovědí nám bylo, že se na to mrknou, ale potřebují různá potvrzení o mém vztahu se stránkou, a to i notářsky ověřené.
Arogantní partička z Facebooku je anonymně skrytá kdesi v zahraničí, spojit se s ní je zázrak, a když se to povede, vyžaduje úkony, jako by vám prodávala pozemek na měsíci.
Pochopil jsem, že jsem dostal K.O. Ty stránky už nikdy nebudou fungovat, protože není nikdo, kdo by je opravil a zprovoznil, a těm z Facebooku je to jedno. Ne že by mi to rvalo žíly, oznámím brzy novou adresu. Šokuje mě jenom, jak si Facebook nehlídá kvalitu a jak těžké je kontaktovat ho.Přidat komentář

(Povinné)
(Povinné)
(Povinné)